Oriflame Eclat Mon Parfum – woda toaletowa dla kobiet

Oriflame Eclat Mon Parfum

Jak zapewne zauważyliście, bardzo lubię poznawać nowe zapachy. Dlatego też na moim blogu dość często pojawiają się perfumy. Niektóre znane, inne mniej, lecz każde spotkanie jest inspirujące. Każdy z tych zapachów znajduję na notino.pl

Perfumy Orfilame Eclat Mon Parfum

Najbardziej wykwintny i wyrafinowany wyraz francuskiej elegancji i stylu. Perfumy Eclat Mon Parfum zdobi akord, stworzony na wyłączność przez legendarny, paryski dom perfumeryjny DeLaire. Kwiatowy i promienny zapach zbudowany wokół szlachetnych nut białego irysa – musujących, nowoczesnych i wysublimowanych.

Jeśli chodzi o sam zapach perfum Oriflame to, w tym przypadku byłam pełna obaw, gdyż zapach na samym początku wydał mi się tak słodki i mdły.  Przyznam szczerze, że zastanawiałam się nad tym, czy nie oddać ich mamie. Piżmo w składzie też mnie absolutnie nie przekonywało, gdyż jest dla mnie zazwyczaj zbyt ciężkie i go unikam.

Jednak dałam perfumom szansę i nie żałuję, gdyż okazały się pozytywnym zaskoczeniem. Zapach już po chwili od aplikacji stał się piękny, odpowiednio wyważony. Nie za słodki, nie za ciężki, taki w sam raz. Pachnie dość długo, jednak nie odbiega trwałością od pozostałych zapachów marki Oriflame. Perfumy stały się, na razie, moim faworytem wśród innych z tej firmy. Jednak już szykuje się na poznanie kolejnych i na pewno je Wam tutaj zaprezentuję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj