Najlepsze rozwiązanie dla mojej skóry, która w okresie zimowym (sezon grzewczy) potrafi być strasznie sucha, to dermokosmetyki dlatego w tym sezonie zdecydowałam się na A-Derma EXOMEGA Żel oczyszczająco-zmiękczający pod prysznic.
A-Derma Exomega zmiękczający żel do mycia Do cery suchej i atopowej pod prysznic na bazie wyciągu z młodych pędów owsa Rhealba delikatnie oczyszcza skórę atopową i bardzo suchą (niemowląt, dzieci, dorosłych). Przywraca komfort skórze poprzez nawilżenie i redukcję jej suchości. Nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry. Obficie spłukać po zastosowaniu.
A-Derma Exomega

A-Derma Exomega

Młode pędy owsa Rhealba to unikalny składnik aktywny, w 100% pochodzenia roślinnego. Po wyselekcjonowaniu owsa spośród 80 odmian tej rośliny naukowcy z Laboratorium Dermatologicznych A-Derma odkryli, że największa ilość substancji aktywnych znajduje się w młodych pędach w początkowej fazie rozwoju rośliny. Te specyficzne wyciągi zawarte w produktach odznaczają się znakomitą skutecznością i bardzo dobrą tolerancją.
A-Derma Exomega

A-Derma Exomega

 

Żel otrzymujemy w dużym, ale wciąż poręcznym opakowaniu o pojemności 500ml. Zamknięcie typu „klik”. Konsystencja jest oczywiście żelowa, ale nie spływa z powierzchni ciała i nie ucieka podczas nanoszenia. Nie zawiera SLS, a mimo tego dobrze się pieni. Skutecznie myje skórę, nie mam problemów z jego spłukaniem. Odkąd używam żelu skóra na moim ciele stała się gładka i zdecydowanie bardziej nawilżona. Zniknęły z niej również suche, swędzące miejsca. Żel zdecydowanie dał mi ukojenie. Warto też wspomnieć o wydajności, mimo, że używam już go ponad dwa miesiące, to zostało mi powyżej połowy opakowania.
Znacie produkty A-Derma? Żel dostępny na notino.pl

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News