GadżetyNews

Ułatw sobie życie podczas kładzenia dzieci do łóżka dzięki Amazon Echo

Amazon echo (fot. Amazon)
Amazon echo (fot. Amazon)

Każdy rodzic wie, jak trudne może być ukojenie dzieci i przygotowanie ich do snu, zwłaszcza po dniu pełnym energii. Dobre nawyki przed snem to korzyść nie tylko dla malucha, ale również dla Ciebie. Na szczęście nie musisz tego robić sam. Twój asystent Alexa oferuje mnóstwo funkcji, które pomogą w stworzeniu spokojnej atmosfery przed snem. Oto kilka sposobów, jak wykorzystać urządzenie Echo w codziennej rutynie.

1. Dźwięki do snu

Wystarczy powiedzieć: „Alexa, włącz Dźwięki do snu.”

Odtwarzanie kojącej muzyki może być doskonałym sposobem na uspokojenie dziecka po pełnym wrażeń dniu. Aplikacja Dźwięki do snu oferuje ponad 125 różnych dźwięków, które pomogą Twojemu dziecku zasnąć spokojnie. Wybierz ulubione dźwięki, takie jak deszcz czy burza, i ciesz się spokojnym wieczorem.

2. Bajki na dobranoc z Audible Stories

Chcesz, żeby Alexa czytała Twojemu dziecku bajki? Wykorzystaj funkcję Audible Stories. Dzięki niej możesz słuchać różnych gatunków literatury dla dzieci. Jeśli korzystasz z Audible, poproś, by odtworzyła jedną z audiobooków z Twojej biblioteki.

3. Nocne światło

Niektóre dzieci boją się ciemności. Dlatego Alexa może stać się nocnym światłem. Dzięki temu Twoje dziecko będzie czuło się bezpieczniej.

4. Rozmowa z dziećmi z innego pokoju

Dzięki funkcji „Drop In” możesz komunikować się z dziećmi z innej części domu. Jeśli dzieci próbują przedłużać czas przed snem, możesz do nich przemówić, nie wstając z kanapy.

5. Umiejętności Alexy na dobranoc

Istnieje wiele innych umiejętności, które pomogą Twojemu dziecku zasnąć:

  • Stróż na dobranoc: Alexa skanuje pokój w poszukiwaniu potworów i duchów, dając Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa.
  • Kołysanki: Idealne dla niemowląt i małych dzieci. Wystarczy powiedzieć: „Alexa, włącz kołysanki.”
  • Uspokój się teraz: Jeśli Twoje dziecko jest niespokojne, Alexa może nauczyć je technik relaksacji.

Podsumowanie

Wprowadź Alexa do codziennej rutyny kładzenia dzieci do łóżka i ciesz się spokojniejszymi wieczorami. Dobry sen jest ważny nie tylko dla Twojego dziecka, ale również dla Ciebie. Włączając Alexę w rutynę przed snem, możesz sprawić, że cała rodzina zacznie lepiej spać.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Gadżety