GadżetyNews

Encore RockMaster OE – tanie i dobre słuchawki

Zamknięte słuchawki dynamiczne Encore Rock Master OE są dostępne w stosunkowo niskiej cenie. Czy jest ona adekwatna do jakości ?

Najważniejsze cechy słuchawek:

– Konstrukcja nauszna
– Odczepiany kabel o długości 1 metra
– Złącze mini jack 3,5 mm
– Przetworniki dynamiczne 50 mm
– Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz
– Impedancja 32 ohm
– Czułość 107 dB

 

Zestaw Encore RockMaster OE zawiera:

– słuchawki
– zapasową parę nauszników materiałowych, gdyż standardowo zamontowane są skóropodobne, jednak ja ze względu na wygodę użytkowania wybrałam te drugie
– odpinany kabel 1 m
– pokrowiec do przenoszenia

 

 

 

Jakość wykonania i konstrukcja

Jak widzicie słuchawki RockMaster OE nie są jakieś specjalnie duże. Jest to model wokółuszny i na prawdę komfortowy. Nie mamy tu typowego kształtu muszli, a prostokąt. Dzięki takiemu kształtowi zmniejszyły się wymiary słuchawek i zdecydowanie łatwiej zabrać je ze sobą w podróż. Fajną opcją jest tu także możliwość wymiany nauszników skórzanych na materiałowe, które mają zdecydowanie lepsze właściwości akustyczne. Pod opaską słuchawek znajduje się, jak domniemam, stalowy pałąk, który umożliwi w awaryjnych sytuacjach dogięcie go w odpowiedni sposób.

 

Wyposażenie

Kabel jest obustronnie zakończony wtykiem jack 3.5mm stereo. Ma postać typowej sznurówki, co niweluje możliwość jego wygięcia i uszkodzenia. Wpływa to także pozytywnie na żywotność tego typu otuliny, gdyż unikamy typowych pęknięć w newralgicznych miejscach. Jedne co bym zmieniła to jego długość, gdyż 1m to zdecydowanie za mało jeśli używamy słuchawek w komputerach stacjonarnych.

Jakość dźwięku

Jeśli chodzi o dźwięk i jego jakość to zdecydowanie wyróżniają się pozytywnie na tle konkurencji. Bas jest tu nasycony i przyjemny, nastawiony został na siłę uderzenia oraz wydźwięk. Słuchawki grają równo i są zaskakująco neutralne brzmieniowo. Jest to mój faworyt jeśli chodzi o ten pułap cenowy. To bardzo dobry i świetnie wyceniony produkt, za około 199zł otrzymujemy na prawdę solidne wykonanie i niezłą jakość dźwięku. Polecam każdemu lubiącego słuchać muzyki w dobrym formacie. Myślę, że znajdą zastosowanie również u fanatyków dobrych gier.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Gadżety