GadżetyNews

Ładowarka indukcyjna SPIGEN F308W

SPIGEN
SPIGEN

Technologia idzie do przodu, a w naszym domu pojawiają się coraz to nowe urządzenia. Niestety efekt postępu psują wszystko kable. Jest ich dużo, są dość nieestetyczne i niestety często się psuja. Jednak na szczęście jest inne rozwiązanie. Ładowarka indukcyjna pozwoli nam na pozbycie się ich wszystkich. 

Ładowarka indukcyjna SPIGEN F308W

Ładowarka należy do typu ładowarek bezprzewodowych, które są niezwykle funkcjonalne i potrafią naprawdę ułatwić nam życie. Marka Spigen jest dobrze znana z oferty akcesoriów do telefonów, takich jak obudowy, pokrowce i wspomniana ładowarka.

Ładowarka indukcyjna marki Spigen waży zaledwie 95 gram, posiada wiele najnowszych technologii np. ControlHeat, ControlLight, specjalny Smart IC Chip Protection, którego zadaniem jest kontrola bezpieczeństwa ładowania oraz temperatury ładowarki w procesie ładowania. Ładowarka pracuje w technologii Fast Charge i ładuje telefony z tą technologią maksymalnie szybko.

Ładowarka indukcyjna SPIGEN F308W – nie tylko dla telefonu

Warto wspomnieć o tym, że ładowarka indukcyjna jest urządzeniem dość uniwersalnym. Możemy ładować tu każde urządzenie obsługujące standard Qi. Mogą być to słuchawki Galaxy Buds od Samsunga lub AirPods generacji drugiej od Apple, ale także inny sprzęt, na przykład niektóre modele zegarków. Możliwości jest wiele, ale pewne jedno – nie będziecie zawiedzeni.

Wygląd zewnętrzny i zawartość opakowania

Ładowarka SPIGEN F308W należy do dość małych i nie zajmuje dużo miejsca. Producent określa ją jako smukła, w czym jest 100% racji. Urządzenie posiada kabel o długości 120cm, zakończony zwykłym USB typu A. W opakowaniu brakuje niestety zasilacza, jednak możemy skorzystać z tego, który zasila naszą obecną, przewodową ładowarkę. Aby zapewnić wsparcie szybkiego ładowania należy wyposażyć się we wtyczkę ze standardem QC 2.0/3.0.

Ładowarka SPIGEN F308W została wyposażona w najnowsze technologie, takie jak:

  • ControlHeat, która dostosowuje napięcie pod kątem specyfikacji ładowanego telefonu.
  • ControlLight, dzięki której światło emitowane przez wbudowaną diodę nie zakłóca rytmu snu i nie ma wpływu na jego jakość
  • Smart IC Chip Protection, którego zadaniem jest kontrola bezpieczeństwa ładowania oraz temperatury ładowarki w procesie ładowania sprawiając, że urządzenie nie rozgrzewa się do niebezpiecznych dla telefonu zakresów temperatury.

O pracy urządzenia mówi nam dioda LED, która posiada technologię ControlLight. Światło nie zakłóca snu podczas ładowania urządzenia w nocy.

Jeśli chodzi o cenę to bezprzewodowe ładowarki nie należą niestety do najtańszych, jednak nie oszukujmy się za komfort trzeba zapłacić. W tym przypadku naprawdę warto wydać te ok 120zł. Jednak dość często zdarza się promocja w całkiem fajnych cenach. Jeśli zastanawiacie się czy warto? Odpowiedź jest jedna – tak!

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Gadżety