Czy masz takie miejsce w domu, w którym przydałoby się kolejne źródło światła? Jednak nie do końca możesz sobie pozwolić na remont domu? Proponuję ci zastosowanie oświetlenia podszafkowego Cabinet LED Corner, które sprawdzi się doskonale. 

Urządzanie domu do łatwych zadań nie należy. Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem każdego pomieszczenia, dlatego też odpowiednio zaprojektowane punkty światła są niezwykle ważne. Lampy, żyrandole, kinkiety to elementy, które nie tylko doświetlają pomieszczenie, ale także są jego ozdobą. Jednak czasami potrzebujemy dodatkowego punktu, który nie musi posiadać ozdobnej oprawy, ale ma być przede wszystkim funkcjonalny. Właśnie takie światło potrzebne było nam przy akwarium morskim. Co wybraliśmy?

Jak wybrać najlepsze oświetlenie i nie żałować?

Opraw oświetleniowych na rynku jest całkiem sporo. Jednak nie każda sprawdziłaby się odpowiednio do naszego miejsca, którym jest sump, czyli szafka ze sprzętem potrzebnym do obsługi naszego akwarium morskiego. Tu nawet długość przewodu zasilającego ma znaczenie.

Nasze miejsce, które potrzebowało doświetlenia

Innego oświetlenia potrzebujemy w kuchni, a innego w salonie. Korytarz, przedpokój, łazienka – każde miejsce spełnia inną rolę, dlatego też sięgamy po inne światło. A czego potrzebowaliśmy my? Przede wszystkim oprawy, która nie zajmie zbyt dużo miejsca, którą będziemy mogli umieścić pod szafką i której włącznik będzie jak najmniej problemowy. Najlepiej, gdyby włączała się sama. Czy udało nam się trafić na taki punkt światła?

Co wyjątkowego jest w oświetleniu podszafkowym Cabinet LED Corner od Ledvance?

Podszafkowe oprawy oświetleniowe Cabinet LED Corner od Ledvance oświetlają najdalsze kąty szafek i półek. Można je z łatwością zainstalować bez widocznych wkrętów. Świecą jasnym, równomiernie rozprowadzonym światłem. Niezwykle innowacyjną funkcją jest czujnik ruchu — włącznik na podczerwień, który umożliwia bezdotykowe włączanie i wyłączanie oprawy oświetleniowej oraz jej płynne ściemnianie.

Cabinet LED Corner Ledvance wykrywa ruch z odległości ok. 5 cm. W narożniku oprawy znajduje się czujnik. Jest to idealne rozwiązanie do doświetlenia naszego sprzętu i pracy przy akwarium.  rozwiązanie idealne do kuchni lub miejsc, gdzie mamy czasami problem z brudnymi rękami. W tym  Oprócz tego stopień świecenia można regulować, ściemniając przez zakrycie czujnika ruchu z odległości 5 cm przez przynajmniej 1 sekundę.

Dane techniczne Cabinet LED Corner Ledvance

 • moc znamionowa – 5 W
 • napięcie – 220-240 V
 • częstotliwość sieciowa – 50/60 Hz
 • temperatura barwowa – 3000 K
 • kąt rozsyłu światła – 100 °
 • dostępne długości oświetlenia – 35 cm i 55 cm
 • szerokość – 40,7 mm
 • wysokość 23 mm
 • zakres temperatury otoczenia od -20 do +40 °C
 • liczba cykli włączeniowych – 100 000
 • trwałość – 30 000 godzin

Czy warto kupić Cabinet LED Corner od Ledvance ?

Jeśli potrzebujesz do dodatkowej oprawy oświetleniowej, to polecam Ci Cabinet LED Corner Ledvance, gdyż są łatwe w montażu. Nie wymagają ani zdolności technicznych, ani narzędzi. Sam montaż trwa kilka minut. Ich światło jest ciepłe i intensywne, które można przyciemniać. Zakupione listwy można ze sobą łączyć przy użyciu łączników. Są dostępne w dwóch rozmiarach: 35 cm i 55 cm oraz w opakowaniach zawierających 1 (mniejszą lub większą) lub 2 sztuki (mniejszą i większą). Oświetlenie jest uniwersalne i nadaje się do różnych pomieszczeń i różnych miejsc: szafek, regałów, witryn i podobnych.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom