Nowe Wydanie Poczytaj mi mamo – Nasza Księgarnia

Czy pamiętacie serię książek Poczytaj mi mamo. Te książki to dla mnie ważny element dzieciństwa, gdyż mama czytała mi je do snu niejednokrotnie. Dlatego też z wielka chęcią zdecydowałam się na odświeżoną wersję wydaną przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia.

 

W moim domu zagościły dwa tytuły – księga czwarta oraz księga piąta.

 

Poczytaj mi mamo są to krótkie książeczki idealne dla dzieci. Posiadają różnych autorów więc nie ma tu mowy o monotonii. Czasem tekst jest pisany wierszem, innym razem prozą. Czasem tekst jest dłuższy, czasem króciutki. Wznowienie tej serii i wydanie w formie takich książeczek z twardą okładką to świetny pomysł.

 

Znajdziemy tutaj takie klasyki jak „Chory Kotek”, czy „Parasol”, „Bijacz” i „Kredki”. Wszystko przepięknie zilustrowane, każda karta przywodzi na myśl szczęśliwe dzieciństwo i czytanie bajek do poduszki. Znajdziemy tu takich autorów jak: Wiera Badalska, Adam Bahdaj, Wanda Chotomska, Barbara Lewandowska, Małgorzata Musierowicz, Ewa Skarżyńska, Julian Tuwim, Sławomir Grabowski, Ryszard Marek Groński, Maria Konopnicka, Hanna Łochocka, Marek Nejman, Joanna Papuzińska.

 

 

 

 

Seria Poczytaj mi mamo to obowiązkowa pozycja w każdej małej biblioteczce.

54 KOMENTARZE

  1. Póki co wielkie znaczenie mają dla mnie ilustrację bo to właśnie dzięki nim moja Anastazja chętniej słucha opowieści z książeczek 😀 a w tych wydaniach są one naprawdę fajne 😀 sądzę, że mogłabym się skusić na te książeczki 😀

  2. Póki co wielkie znaczenie mają dla mnie ilustrację bo to właśnie dzięki nim moja Anastazja chętniej słucha opowieści z książeczek 😀 a w tych wydaniach są one naprawdę fajne 😀 sądzę, że mogłabym się skusić na te książeczki 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here