Żywa Woda – pojęcie i właściwości

Woda – każdy z nas zna jej smak. Każdy wie o jej istnieniu i o tym, że jest
nam niezbędna do życia. Woda o złej jakości może spowodować wiele chorób. Większość ludzi nie domyśla się nawet ile funkcji woda pełni w organizmie i ile wody potrzebujemy, aby te funkcje były wypełniane pomyślnie oraz jaki ścisły związek istnieje pomiędzy brakiem wody w organizmie i ciężkimi chorobami. Ale czy słyszeliście o pojęciu „żywej wody„? Przyznam się, że sama usłyszałam o niej dość niedawno i z zaciekawieniem zgłębiłam temat. 

 

Żywa woda skład

Żywa woda to 100 % orto-klastrów i 0 % para-klastrów. To proporcje pomiędzy orto a para- kalstrami stanowią czy woda jest martwa czy żywa. Woda żywa zaczyna się od proporcji 50 % do 50 % orto do para-klastrów.  Dla porównania woda płynąca w kranie posiada około 5 % orto do 95 % para-klastów co zdecydowanie klasyfikuje ją jako
wodę martwą. Aktywny Kubek, Aktywna Podstawka, Aktywna Kula zmienia stosunek orto do para wody kranowej do 60 % orto i 40 % para-klastrów, przez co zdecydowanie możemy stwierdzić że woda jest żywa.

Siedem unikalnych informacji o wodzie żywej, które powinieneś wiedzieć:

 • To jedyna woda na naszej planecie, która jest niezniszczalna.
 • To woda, która ma zdolność naprawiania wody słodkiej i słonej.
 • To woda, która zapobiega tworzeniu błędów replikacji DNA.
 • To woda, która reaguje na każdego człowieka indywidualnie.
 • To woda o niespotykanie silnej energii życia.
 • To woda, która ratuje życie.
 • To woda, która przywraca życie martwej wodzie.
 • Żadna inna woda nie posiada takich właściwości, jak woda wzorcowa.
Skąd zatem wziąć żywą wodę? Harmonyh2.com to firma, której misja jest dostarczenie nam urządzeń służących do ożywiania wody. Możemy to zrobić m.in. poprzez zastosowanie aktywnego kubka. Działa on w oparciu o technologię żywej wody „Living Water Technology”
wykorzystując w pełni energię natury, oddziałując specjalnie opracowaną wodą wzorcową, znajdującą się wewnątrz podwójnych ścianek na jego zawartość. Kubek ożywia (przywraca naturalną strukturę) wszelkiego rodzaju płyny, które zostaną do niego wlane woda, soki itp. Zalecany jest w szczególności do picia wody. Czas potrzebny do aktywacji to 15  sekund.

co daje nam picie żywej wody?

Otóż systematyczne picie wody wzmacnia pamięć, pozwala uniknąć wielu chorób, wzmacnia psychofizyczne zdolności człowieka, a woda taka znacznie lepiej nasyca biomolekuły organizmu oraz aktywniej reaguje ze składnikami biologicznymi i mineralnymi ciała.
Poza tym wpływa ona m.in. na :
 • polepszenie zdolności przenoszenia tlenu i substancji odżywczych do komórek oraz usuwania substancji odpadowych z komórek,
 • poprawę utlenowania krwi,
 • stabilizacji funkcji serca,
 • zapobieganie błędom podczas replikacji DNA, bowiem
  niestrukturyzowana woda zwiększa możliwość powstawania takich błędów
  prowadzących do powstawania podziałów komórek sprzyjających powstawaniu
  nowotworów,
 • woda heksagonalna jest głównym źródłem energii wszelkich organów –
  jest to szczególnie istotne dla zapewnienia wysokiej wydajności i
  wydolności fizycznej przy wykonywaniu ciężkich prac fizycznych czy
  podczas uprawiania sportów wyczynowych.

Oczywiście to tylko niektóre z zalet, a jest ich o wiele więcej, dlatego też najlepszym wyjściem będzie po prostu wypróbowanie i włączenie żywej wody do swojego dziennego menu.

88 KOMENTARZE

 1. Czytałam już na ten temat pod kątem rozwijania się komórek nowotworowych. Ciekawią mnie takie alternatywne rozwiązania dla zdrowia. Zastanawiam się nad tym kubkiem właśnie, ale szukam jak na razie więcej opinii.

 2. Ostatnio pierwszy raz spotkałam się z pojęciem żywej wody. Wcześniej nie miałam pojęcia o jej istnieniu. Fajnie, że o niej piszesz, bo moim zdaniem nagłaśnianie takich tematów jest bardzo ważne. Myślałam o zakupie tego kubka…

 3. Ze stwierdzeniem " żywa woda " spotykam się po raz pierwszy, ale powiem Ci, że mnie bardzo zaintrygowałaś. Po przeczytaniu twojego postu sprawdziłam dokładnie na czym to polega i szczerze Ci powiem, że jestem naprawdę zaciekawiona i muszę zerknąć czy prócz tego kubka mogę znaleźć także inne produkty 😀 Lecę powiedzieć o tym ukochanemu !

 4. Czytałam już na ten temat pod kątem rozwijania się komórek nowotworowych. Ciekawią mnie takie alternatywne rozwiązania dla zdrowia. Zastanawiam się nad tym kubkiem właśnie, ale szukam jak na razie więcej opinii.

 5. Ostatnio pierwszy raz spotkałam się z pojęciem żywej wody. Wcześniej nie miałam pojęcia o jej istnieniu. Fajnie, że o niej piszesz, bo moim zdaniem nagłaśnianie takich tematów jest bardzo ważne. Myślałam o zakupie tego kubka…

 6. Ze stwierdzeniem " żywa woda " spotykam się po raz pierwszy, ale powiem Ci, że mnie bardzo zaintrygowałaś. Po przeczytaniu twojego postu sprawdziłam dokładnie na czym to polega i szczerze Ci powiem, że jestem naprawdę zaciekawiona i muszę zerknąć czy prócz tego kubka mogę znaleźć także inne produkty 😀 Lecę powiedzieć o tym ukochanemu !

 7. Dla mnie to również nowość ;D. Ale odnośnie wody, pamiętam jak uczyłam się do egzaminu z fizyki na studiach i musiałam opisywać właściwości wody. Znalazłam artykuł, że poświęcona woda przez księdza zmienia swoje właściwości 😀

 8. Dla mnie to również nowość ;D. Ale odnośnie wody, pamiętam jak uczyłam się do egzaminu z fizyki na studiach i musiałam opisywać właściwości wody. Znalazłam artykuł, że poświęcona woda przez księdza zmienia swoje właściwości 😀

 9. Mam i ten kubek i jeszcze MIM-2 który wytwarza aktywne pole magnetyczne, jednak bardziej ufam jak coś ma baterie. 😉 Najważniejsze, że to działa! Oby więcej takich wpisów.

 10. Dla mnie Twój wpis jest totalną nowością. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tym pojęciem żywej wody i te wszystkie informacje były dla mnie szokiem. Obietnice z korzyściami picia takiej wody są naprawdę duże.. cena kubka również więc ciekawa jestem faktycznego działania.

 11. Dla mnie Twój wpis jest totalną nowością. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tym pojęciem żywej wody i te wszystkie informacje były dla mnie szokiem. Obietnice z korzyściami picia takiej wody są naprawdę duże.. cena kubka również więc ciekawa jestem faktycznego działania.

 12. Kurcze, teraz to mnie bardzo zaskoczyłaś, bo o tym, że istnieje "żywa woda" nie miałam bladego pojęcia. Warto zagłębić się w temat bardziej, bo z tego co widzę potrafi zdziałać cuda:)

 13. Kurcze, teraz to mnie bardzo zaskoczyłaś, bo o tym, że istnieje "żywa woda" nie miałam bladego pojęcia. Warto zagłębić się w temat bardziej, bo z tego co widzę potrafi zdziałać cuda:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj