Clean Beauty – Przepisy na kosmetyki z lodówki

Chciałabym dziś Wam pokazać książkę, której premiera miała miejsce 14marca. Książka ta jest niezwykła, gdyż jest to mała skarbnica wiedzy dla wszystkich miłośników domowego DIY z dziedziny kosmetyków.

 

Clean Beauty – Przepisy na kosmetyki z lodówki to połączenie pięknych zdjęć z lekkim piórem. Książka ta jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy zwracają uwagę na to, czym pielęgnują swoją twarz, ciało, czy włosy. W dobie wszechobecnej chemii coraz więcej osób przykłada uwagę nie tylko do tego co je, ale też ostrożnie dobiera kosmetyki.

 

Książka nie jest typową pozycją zawierającą tylko i wyłącznie przepisy z kosmetykami. Mamy tu wyjaśnione wszystko od początku do końca, dlaczego dbać, co nam się przyda i w końcu przepisy jak stworzyć te owe naturalne cuda.

 

 

 

Receptury na kosmetyki są bardzo proste, na pewno część z nich zdążyliście też już poznać. Zdjęcia znajdujące się na stronach wprost zachwycają i zachęcają do wzięcia się do pracy. Treść jest przejrzysta i łatwa do zrozumienia. Praktyczny spis treści pomoże w poszukiwaniu tego, co chcielibyśmy akurat znaleźć. Myślę, że ta książka zachęci niejedną osobę do przygotowywania kosmetyków samodzielnie w domu – tym bardziej, że wystarczy otworzyć swoją lodówkę – tam zgodnie z tytułem, znajdziemy wiele składników potrzebnych do wyczarowania czegoś co doda nam urody oraz zdrowia.

90 KOMENTARZE

  1. Przyznam, że chętnie wrocilabym do domowych kosmetyków ale wiedza już nie ta a z tym poradnikiem wszystko byłoby prostsze. Będę się rozglądać za tą pozycją 😁

  2. Przyznam, że chętnie wrocilabym do domowych kosmetyków ale wiedza już nie ta a z tym poradnikiem wszystko byłoby prostsze. Będę się rozglądać za tą pozycją 😁

  3. Mam na swojej książkowej półce jedną książkę z kosmetykami naturalnymi DIY i szczerze mówiąc choć fajnie napisana to nie korzystam z zawartych przepisów.. Może te będą bardziej dostępne na co dzień 🙂

  4. Świetna książka, jedynie obawiałabym się uczulenia, bo jednak naturalne składniki potrafią zadziałać silniej od tych syntetycznych ;-)) A zdjęcia są przepiękne!

  5. Mam na swojej książkowej półce jedną książkę z kosmetykami naturalnymi DIY i szczerze mówiąc choć fajnie napisana to nie korzystam z zawartych przepisów.. Może te będą bardziej dostępne na co dzień 🙂

  6. Świetna książka, jedynie obawiałabym się uczulenia, bo jednak naturalne składniki potrafią zadziałać silniej od tych syntetycznych ;-)) A zdjęcia są przepiękne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj