Pomysł na prezent Walentynkowy – fotoobraz

Walentynki już za chwilę, dlatego też przychodzę do Was dziś z moim kolejnym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby. Prezent oryginalny i spersonalizowany – fotoobraz na płótnie ze zdjęciem od Foto4u.pl.

Pomysł na prezent Walentynkowy

Jest to nie tylko świetny pomysł na prezent, ale również przy okazji idealna ozdoba naszych ścian. Dzięki niemu dom stanie się przytulny i rodzinny. Na fotoobrazie możemy umieścić dowolne zdjęcie przedstawiające chwilę, która chcielibyśmy zatrzymać na dłużej. Teraz to możliwe.
Fotoobraz na płótnie ma zadrukowane boki, dzięki czemu możemy powiesić go na ścianie bez konieczności specjalnej ramki. Każdy z projektów, przygotowany na stronie Foto4u, jest wykonany ze szczególną starannością i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Użyte materiały są jak najlepszej jakości i dają nam pewność, że wydruki będą również w odpowiednio wysokiej jakości. Wierne oryginałowi, będą się pięknie prezentować na każdej ścianie.
Mamy również wybór co do wielkości i kształtu takiego fotoobrazu – mogą być prostokątne, kwadratowe lub panoramiczne.
Myślę, że nie pozostaje nam nic innego jak tylko zacząć przeglądać nasze albumy w poszukiwaniu tej jednej jedynej fotografii, którą zechcemy podarować naszej ukochanej osobie w ten oryginalny sposób. Myślę, że stanie się on dla obdarowanego strzałem w dziesiątkę!

112 KOMENTARZE

  1. Mam dwa takie fotoobrazy. Dostałam kilka lat temu od męża właśnie na walentynki. Bardzo się ucieszyłam bo przypominają mi piękne chwile.

  2. Mam dwa takie fotoobrazy. Dostałam kilka lat temu od męża właśnie na walentynki. Bardzo się ucieszyłam bo przypominają mi piękne chwile.

  3. zawsze mi się wydawało że Walentynki to intymna sprawa dwojga osób. A teraz to jest wyliczanka: Mikołaj, Gwiazdka, Haloween, 8 marca, 1 czerwca, urodziny, imieniny……………..święto co miesiąc 🙂 no i koniecznie prezent. Dzieci przez to są mocno roszczeniowe.

  4. zawsze mi się wydawało że Walentynki to intymna sprawa dwojga osób. A teraz to jest wyliczanka: Mikołaj, Gwiazdka, Haloween, 8 marca, 1 czerwca, urodziny, imieniny……………..święto co miesiąc 🙂 no i koniecznie prezent. Dzieci przez to są mocno roszczeniowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj