Co kupić ukochanemu na Walentynki?

Walentynki już za chwilę, dlatego warto już dziś pomyśleć o idealnym prezencie dla Waszego mężczyzny. W tym roku zdecydowałam się na prezent spersonalizowany ze sklepu Mygiftdna i w dzisiejszym wpisie przygotuję Wam malutkie zestawienie przykładowych podarunków dla ukochanego.
Jeśli Ty i Twój mężczyzna jesteście ciągle na etapie wspólnych randek to taki słój życzeń: Kupony Randkowe będzie fajnym, niecodziennym pomysłem. Za pomocą kreatora na stronie możesz wybrać jaki ma być kształt słoja, kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy można śledzić podczas procesu personalizacji.
Kolejna propozycja to Bob Budowniczy – Multitool, będzie idealnym prezentem jeśli Twój mężczyzna to tak zwana złota rączka. Narzędzie wielofunkcyjne o wymiarach 136x72x20 mm (gdy jest złożone) zostało wykonane z połączenia solidnego metalu i wyszukanego drewna. Tradycyjne kombinerki dodatkowo pełnią funkcję młotka. Wszystkie funkcje narzędzia to: nóż, śrubokręt krzyżowy i płaski, otwieracz do butelek, piła, pilnik, przecinak do drutu, kombinerki, młotek. Całość dodatkowo zapakowana jest w praktyczne etui, które można przypiąć do paska od spodni.
Ostatnia z moich propozycji to idealny prezent dla kogoś, kto lubi piesze wędrówki, czyli nóż myśliwski.  Elegancki mężczyzna zasługuje na równie eleganckie prezenty. Jednym z nich z pewnością jest grawerowany nóż myśliwski. Łączy w sobie wysoką jakość wykonania i klasyczną elegancję. Nóż posiada drewnianą rękojeść w kolorze brązowym oraz dopasowane do noża, eleganckie etui wykonane z naturalnej skóry. I to jest właśnie mój prezent dla mojego Walentego ;-).

 

 

 

 

 

A jeśli stawiacie na prezenty praktyczne i przydatne to wykupcie mu ubezpieczenie na życie, jest ono ważne w przypadku np. wypadku, gdyż dzięki niemu na pewno zdobędziecie odszkodowania .
A Wy co podarujecie Ukochanemu?

166 KOMENTARZE

 1. Ten kupon na randk&#281 super sprawa! Dzi&#281ki niemu mo&#380na doda&#263 powiewu &#347wie&#380o&#347ci, nawet do d&#322ugoletniego zwi&#261zku&#128521 my cz&#281sto wychodzimy gdzie&#347 razem, a w walentynki zazwyczaj rezerwujemy gdzies stolik, czyli klasyka.

 2. Bardzo podoba mi si&#281 n&#243&#380. M&#243j m&#261&#380 bardzo by si&#281 ucieszy&#322 z takiego prezentu. N&#243&#380 jest bardzo &#322adny a do tego to praktyczny prezent.

 3. Bardzo fajne pomys&#322y, s&#322oiki s&#261 super:D My z m&#281&#380em jednak nie dajemy sobie prezent&#243w na takie okazje jak Walentynki, Dzie&#324 Ch&#322opaka itp. Wolimy wyj&#347&#263 gdzie&#347 razem i po prostu ze sob&#261 poby&#263:)

 4. M&#243j m&#261&#380 uwielbia takie prezenty – n&#243&#380 zdecydowanie chcia&#322by taki dosta&#263 i ju&#380 wiem, &#380e kupi&#281 mu go przy okazji kolejnych zakup&#243w w tym sklepie.

 5. Ten kupon na randkę super sprawa! Dzięki niemu można dodać powiewu świeżości, nawet do długoletniego związku😉 my często wychodzimy gdzieś razem, a w walentynki zazwyczaj rezerwujemy gdzies stolik, czyli klasyka.

 6. Ten kupon na randkę super sprawa! Dzięki niemu można dodać powiewu świeżości, nawet do długoletniego związku😉 my często wychodzimy gdzieś razem, a w walentynki zazwyczaj rezerwujemy gdzies stolik, czyli klasyka.

 7. ja i mój chłopak już od 9 lat jesteśmy na etapie randek właściwie w każdy weekend gdzieś razem wychodzimy. chyba , że mamy bardzo gorący okres w firmach to nawet w święta pracujemy. słoiki z kuponami randkowymi to fajny pomysł.

 8. ja i mój chłopak już od 9 lat jesteśmy na etapie randek właściwie w każdy weekend gdzieś razem wychodzimy. chyba , że mamy bardzo gorący okres w firmach to nawet w święta pracujemy. słoiki z kuponami randkowymi to fajny pomysł.

 9. Bardzo fajne pomysły, słoiki są super:D My z mężem jednak nie dajemy sobie prezentów na takie okazje jak Walentynki, Dzień Chłopaka itp. Wolimy wyjść gdzieś razem i po prostu ze sobą pobyć:)

 10. Bardzo fajne pomysły, słoiki są super:D My z mężem jednak nie dajemy sobie prezentów na takie okazje jak Walentynki, Dzień Chłopaka itp. Wolimy wyjść gdzieś razem i po prostu ze sobą pobyć:)

 11. słoik super ! reszta to raczej nie dla mojego 😉
  w tym roku u nas bez walentynek, bo wypadają w tygodniu, a teraz moj pojechał na dłuższą trase i chyba wróci za jakies 2 tyg

 12. słoik super ! reszta to raczej nie dla mojego 😉
  w tym roku u nas bez walentynek, bo wypadają w tygodniu, a teraz moj pojechał na dłuższą trase i chyba wróci za jakies 2 tyg

 13. Mój mąż uwielbia takie prezenty – nóż zdecydowanie chciałby taki dostać i już wiem, że kupię mu go przy okazji kolejnych zakupów w tym sklepie.

 14. Mój mąż uwielbia takie prezenty – nóż zdecydowanie chciałby taki dostać i już wiem, że kupię mu go przy okazji kolejnych zakupów w tym sklepie.

 15. Ten kupon na randkę super sprawa! Dzięki niemu można dodać powiewu świeżości, nawet do długoletniego związku😉 my często wychodzimy gdzieś razem, a w walentynki zazwyczaj rezerwujemy gdzies stolik, czyli klasyka.

 16. ja i mój chłopak już od 9 lat jesteśmy na etapie randek właściwie w każdy weekend gdzieś razem wychodzimy. chyba , że mamy bardzo gorący okres w firmach to nawet w święta pracujemy. słoiki z kuponami randkowymi to fajny pomysł.

 17. Bardzo podoba mi się nóż. Mój mąż bardzo by się ucieszył z takiego prezentu. Nóż jest bardzo ładny a do tego to praktyczny prezent.

 18. W tym roku mojemu lubemu chyba podaruje siebie:) a tak na serio, to uwielbiam ten sklep i dostępne tam spersonalizowane prezenty. Często wybieram tam prezenty, którymi wszyscy się zachwycają:)

 19. Bardzo fajne pomysły, słoiki są super:D My z mężem jednak nie dajemy sobie prezentów na takie okazje jak Walentynki, Dzień Chłopaka itp. Wolimy wyjść gdzieś razem i po prostu ze sobą pobyć:)

 20. słoik super ! reszta to raczej nie dla mojego 😉
  w tym roku u nas bez walentynek, bo wypadają w tygodniu, a teraz moj pojechał na dłuższą trase i chyba wróci za jakies 2 tyg

 21. Mój mąż uwielbia takie prezenty – nóż zdecydowanie chciałby taki dostać i już wiem, że kupię mu go przy okazji kolejnych zakupów w tym sklepie.

 22. Wow, podoba mi się ten nóż i zdobienia na nim oraz na futerale. My nie kupujemy sobie prezentów w ten dzień, wolimy w całości poświęcić go sobie na wzajem 🙂

 23. W tym roku mojemu lubemu chyba podaruje siebie:) a tak na serio, to uwielbiam ten sklep i dostępne tam spersonalizowane prezenty. Często wybieram tam prezenty, którymi wszyscy się zachwycają:)

 24. Wow, podoba mi się ten nóż i zdobienia na nim oraz na futerale. My nie kupujemy sobie prezentów w ten dzień, wolimy w całości poświęcić go sobie na wzajem 🙂

 25. Jak facet lubi takie gadżety to spoko. U nas prędzej ja bym się z nich ucieszyła 😀 Dla Macieja najlepszy prezent to wypasiona gra komputerowa, zresztą dla mnie też zaraz za kosmetykami czy dodatkami do ubrań w postaci torebek, zegarków czy okularów 😀

 26. Jak facet lubi takie gadżety to spoko. U nas prędzej ja bym się z nich ucieszyła 😀 Dla Macieja najlepszy prezent to wypasiona gra komputerowa, zresztą dla mnie też zaraz za kosmetykami czy dodatkami do ubrań w postaci torebek, zegarków czy okularów 😀

 27. hah nóż na Walentynki to faktycznie oryginalna propozycja a jeszcze z ubezpieczeniem to od razu prezent dla dwojga 🙂 <3
  My raczej nie robimy sobie prezentów z tej okazji ale może coś tam wymyślimy w tym roku wspólnie 😀

 28. hah nóż na Walentynki to faktycznie oryginalna propozycja a jeszcze z ubezpieczeniem to od razu prezent dla dwojga 🙂 <3
  My raczej nie robimy sobie prezentów z tej okazji ale może coś tam wymyślimy w tym roku wspólnie 😀

 29. s&#322oik super ! reszta to raczej nie dla mojego 😉 w tym roku u nas bez walentynek, bo wypadaj&#261 w tygodniu, a teraz moj pojecha&#322 na d&#322u&#380sz&#261 trase i chyba wr&#243ci za jakies 2 tyg

 30. ja i m&#243j ch&#322opak ju&#380 od 9 lat jeste&#347my na etapie randek w&#322a&#347ciwie w ka&#380dy weekend gdzie&#347 razem wychodzimy. chyba , &#380e mamy bardzo gor&#261cy okres w firmach to nawet w &#347wi&#281ta pracujemy. s&#322oiki z kuponami randkowymi to fajny pomys&#322.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj