Naturalne kosmetyki Hristina Cosmetics – Naturalne mleczko do opalania dla dzieci SPF 50

Mimo, że lato zostało już tylko wspomnieniem, to chcę dziś opowiedzieć Wam o pewnym filtrze, który sprawdził się u nas podczas słonecznych dni. Być może zachęcę Was do jego zakupu na przyszłe wakacje, bo przecież lato do nas jeszcze nie raz wróci ;).
Hristina Cosmetics Naturalne mleczko do opalania dla niemowlęcia 50 SPF

 

Mleczko do opalania dla dziecka ma kremową strukturę z wysokim pokryciem
i jest bardzo odporny na wodę, pot i otarcia ręcznikiem oraz odzieżą.
Pozostawia skórę delikatną, miękką i nawilżoną. Idealne dla delikatnej
skóry niemowlęcia. Zarówno do twarzy, jak i całego ciała.

 

 

Skład mleczka jest w 100% naturalny. Jego składniki to: woda, olej jojoba, olej z nasion słonecznika, masło shea, olej z awokado, masło kakaowe, wyciąg z owoców awokado, olej ze słodkich migdałów, tlenek tytanu, tlenek cynku, wyciąg z kwiatów nagietka lekarskiego, białko mleczne, wosk pszczeli.

 

 

Mleczko jest zamknięte w plastikowej butelce o pojemności 200ml, zakończonej aplikatorem z pompką. Jest ona bardzo łatwa w użyciu, nie zacina się i zdecydowanie ułatwia aplikację. Jego barwa jest oczywiście biała, konsystencja w miarę gęsta, typowa. Bardzo łatwo rozprowadza się na skórze, tworzy na niej białą warstwę ochronną. Producent nie zaleca rozcierania jej do zupełnego zniknięcia. Pozostawiona na skórze daje jej kompletną ochronę. Nie posiada zapachu, mleczka nie czuć na skórze zupełnie, dlatego powinno być również odpowiednie dla alergików. Po nałożeniu na skórę pozostawia ją nawilżoną, nie tworzy klejącej warstwy, więc podczas zabawy na plaży, czy też w piaskownicy do ciała dziecka, nie przyklei się piach.

 

A czy Wy mieliście już do czynienia z produktami od marki Hristina Cosmetics? Jakie macie wrażenia?

60 KOMENTARZE

  1. Nie miałam tych produktów, co więcej, nigdy nawet nie słyszałam o marce, jednak widzę, że jest godna uwagi 🙂 Dziecko podczas zabaw ciągle się przewraca lub o coś ociera, więc fajnie, że ten produkt nie ma lepkiej warstwy, do której by się to lepiło 😉

  2. Marki nie znam, ale podoba mi sie sklad i to ze nie tworzy sie lepka warstwa na skorze. Male dziecko i lepiacy sie do niego piasek to katastrofa na plazy.

  3. Marki nie znam, ale podoba mi sie sklad i to ze nie tworzy sie lepka warstwa na skorze. Male dziecko i lepiacy sie do niego piasek to katastrofa na plazy.

  4. Nie znałam do tej pory tej marki. To mleczko wydaje się rewelacyjne! Fajnie, że o nim napisałaś – przyda mi się wiedza o nim na kolejny sezon letni 😉

  5. Nie znam tej firmy, ale z ch&#281ci&#261 poznam. Przekonuje mnie brak lepkiej warstwy i brak zapachu- &#380adne dziecko nje powie, &#380e mu si&#281 nie podoba. Ochrona przeciw UV jest bardzo wa&#380na, a przy ma&#322ym uparciuchu potrafi by&#263 utrudniona, ten produkt nam to u&#322atwi.

  6. Nie znam tej firmy, ale z chęcią poznam. Przekonuje mnie brak lepkiej warstwy i brak zapachu- żadne dziecko nje powie, że mu się nie podoba. Ochrona przeciw UV jest bardzo ważna, a przy małym uparciuchu potrafi być utrudniona, ten produkt nam to ułatwi.

  7. Nie znam tej firmy, ale z chęcią poznam. Przekonuje mnie brak lepkiej warstwy i brak zapachu- żadne dziecko nje powie, że mu się nie podoba. Ochrona przeciw UV jest bardzo ważna, a przy małym uparciuchu potrafi być utrudniona, ten produkt nam to ułatwi.

  8. Nie znam tej firmy, ale z chęcią poznam. Przekonuje mnie brak lepkiej warstwy i brak zapachu- żadne dziecko nje powie, że mu się nie podoba. Ochrona przeciw UV jest bardzo ważna, a przy małym uparciuchu potrafi być utrudniona, ten produkt nam to ułatwi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj