Zaful – czas na bikini

54
Tym razem będą to letnie propozycje z Zaful. Przeglądając stronę wybrałam kilka ciekawych propozycji z działu zaful brazilian bikini oraz more underwire swimsuit more  Oczywiście na stronie znajdziecie również więcej propozycji z innych działów, nie tylko tych. A ja wybrałam dla Was cztery różne bikini. 
 
Niebieskie bikini Scalloped Tie Side String Bikini Swimwear z falbankami na staniku oraz dole kostiumu. Uroczy dziewczęcy styl, będzie świetnie prezentować się na różnych eventach organizowanych na plaży.  
Druga z moich propozycji to strój Padded Plunge V String Bikini w kolorze szarości z czarnymi wstawkami. Najbardziej przykuł moja uwagę ze wszystkich przedstawionych opcji i to jego wybrałam do mojej letniej, upalnej stylizacji.
Kolejny propozycja dla odważnych dziewczyn Cami Frilly High Leg Bikini w kolorze czerwonym.Figi są nieco bardziej wycięte, posiadają falbanki przypominające trochę spódniczkę. Prezentuje się niezwykle seksownie. 
Ostatnia propozycja to kostium z printem w zielone listki Tropical Palm Print Bathing Suit . Również wpadł mi w oko i chętnie będę widziała go w mojej garderobie.