A-derma exomega żel oczyszczajaco-zmiękczający

82
Najlepsze rozwiązanie dla mojej skóry, która w okresie zimowym (sezon grzewczy) potrafi być strasznie sucha, to dermokosmetyki dlatego w tym sezonie zdecydowałam się na A-Derma EXOMEGA Żel oczyszczająco-zmiękczający pod prysznic.

Exomega żel oczyszczająco-zmiękczający pod prysznic na bazie wyciągu z młodych pędów owsa Rhealba delikatnie oczyszcza skórę atopową i bardzo suchą (niemowląt, dzieci, dorosłych). Przywraca komfort skórze poprzez nawilżenie i redukcję jej suchości. Nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry. Obficie spłukać po zastosowaniu. 

Młode pędy owsa Rhealba to unikalny składnik aktywny, w 100% pochodzenia roślinnego. Po wyselekcjonowaniu owsa spośród 80 odmian tej rośliny naukowcy z Laboratorium Dermatologicznych A-Derma odkryli, że największa ilość substancji aktywnych znajduje się w młodych pędach w początkowej fazie rozwoju rośliny. Te specyficzne wyciągi zawarte w produktach odznaczają się znakomitą skutecznością i bardzo dobrą tolerancją. 

Żel otrzymujemy w dużym, ale wciąż poręcznym opakowaniu o pojemności 500ml. Zamknięcie typu „klik”. Konsystencja jest oczywiście żelowa, ale nie spływa z powierzchni ciała i nie ucieka podczas nanoszenia. Nie zawiera SLS, a mimo tego dobrze się pieni. Skutecznie myje skórę, nie mam problemów z jego spłukaniem. Odkąd używam żelu skóra na moim ciele stała się gładka i zdecydowanie bardziej nawilżona. Zniknęły z niej również suche, swędzące miejsca. Żel zdecydowanie dał mi ukojenie. Warto też wspomnieć o wydajności, mimo, że używam już go ponad dwa miesiące, to zostało mi powyżej połowy opakowania. 
Znacie produkty A-Derma?