Stylizacja na lato 2018

94
Kalendarzowe lato już za chwilę, ale wiosna zdążyła raczyć już nas tropikalnymi upałami. Z coraz większą przyjemnością odkrywamy nasze opalone ciała, dlatego też nasza garderoba jest coraz bardziej letnia i skąpa. Dziś chcę Wam pokazać stylizację właśnie na takie letnie, upalne dni. Znalazłam je w sklepie Zaful. Jeśli chcecie zobaczyć więcej propozycji to polecam zajrzeć na Zaful 4th Anniversary sales oraz Zaful 4th Anniversary Promotion

Po pierwsze sukienka –  zdecydowałam się na długość maxi. Zwiewna Floral Print Openwork Backless Maxi Dress z odkrytymi plecami będzie idealna na letnie dni. Mam już taka podobną i jestem zachwycona. 
Torba Travel Vacation Leisure Straw Tote Bag w typie casualowym będzie świetnie wyglądać zarówno na plaży jak i na randce. Jest pojemna więc powinna zmieścić wszystkie potrzebne nam rzeczy. Kolor również letni. 
Kapelusz Detachable Ribbon Bowknot Sequin Straw Hat to oczywiście must have przy długich spacerach w palącym słońcu. Pamiętajmy o odpowiedniej ochronie głowy. Ja wybrałam ten, gdyż jest dość szeroki i na pewno ochroni mi i szyję i kark, a dodatkowo nada uroku stylizacji. 
Na stopy wybrałam delikatne japonki Crisscross Crystal T Strap Chic Thong Sandals  w cielistym kolorze typu nude. Przewiewne i wygodne, świetnie zgrywają się z całością stylizacji.
Na koniec oczywiście okulary Double Rims Pilot Sunglasses, które będą świetnym dopełnieniem. Mam ich sporą kolekcję, ale okularów przecież nie może być za dużo. Ja wybrałam te w typie pilotek.
Jeśli będziecie zamawiać, którąś z moich propozycji to pamiętajcie o kodzie ZFMine