LifestyleNews

Filmowy wieczór walentynkowy. Pomysł na walentynki w domu

pomysł na walentynki w domu

Walentynki to wyjątkowy czas, który spędzamy ze swoją ukochaną osobą. Chcemy zorganizować go jak najlepiej i stworzyć Walentynowa atmosferę. Żeby ją poczuć, nie musimy rezerwować biletów do kina czy stolika w drogiej restauracji. Walentynkowy wieczór może być udany nawet jeśli spędzimy go w domowym zaciszu. Jednym z pomysłów na walentynki w domu jest zorganizowanie maratonu filmowego. Nie potrzebujemy wcale wiele. Wystarczy kilka filmów o miłości, walentynkowe dekoracje oraz ulubione przysmaki.  

Walentynkowa atmosfera w zaciszu domowym

Oczywiście należy postarać się, aby filmowy wieczór walentynkowy różnił się od wszystkich pozostałych wieczorów filmowych. W tym celu zadbajmy przede wszystkim o szczegóły. Stwórzmy atmosferę święta miłości, tak by była jak najbardziej odczuwalna. Na początek zaopatrz się więc w walentynkowe dekoracje, które będą przypominały o tej wyjątkowej okazji, czyli święcie zakochanych.

walentynki w domu walentynki w domu walentynki w domu

Do wyboru masz naprawdę ogromną ofertę. Zdecyduj na ozdobne balony, girlandę, czy stroik. Skoro to wieczór walentynkowy, z pewnością pojawią się również nastrojowe świece. Są one nie tylko doskonałym elementem dekoracji, ale także wprowadzają do naszego pomieszczenia nutkę romantyzmu. Wszystkie akcesoria potrzebne do dekoracji znajdziesz na Perfect Party.

Zadbaj o wygodne miejsce do oglądania

Komfort i wygoda to zdecydowanie największe zalety organizacji wieczoru walentynkowego w domu. Nie musimy nigdzie wychodzić, tym bardziej jeśli na dworze jest ciemno i mroźnie. W domu czujemy się zdecydowanie przytulniej. Warto zatem zadbać o to, aby podczas walentynkowego wieczoru filmowego było nam miękko i wygodnie. Zadbajmy o to, aby sprzęt, z którego będą wyświetlane filmy, znajdował się w odpowiedniej odległości od kanapy. Nie zapominajmy także o odpowiednim oświetleniu. Zrezygnujmy z górnego światła, ustawmy lampki i świeczki. Nie może zabraknąć również odpowiedniej ilości koców i poduszek.

Przekąski na wieczór filmowy

Organizując wieczór filmowy, zrezygnujmy z uroczystej kolacji. Owszem możemy pokusić się o pizze, jednak zadbajmy także o przekąski. Najlepiej, gdy będą podane w ozdobnych kubeczkach z walentynkowymi napisami. Do tego talerzyki w kształcie serduszek i każdy wieczór będzie na pewno udany. Do oglądania filmów z pewnością sprawdzi się popcorn. Perfect Party przygotowało w swojej ofercie specjalne pudełka na popcorn Love is in the air w kolorze różowym.

walentynki w domu walentynki w domu walentynki w domu

Można przygotować klasyczny solony, maślany bądź wersję na słodko – karmelowy. W kwestii słodyczy świetnie sprawdzą się również muffinki w ozdobnych papilotkach, a także nachosy z dipem, drażetki w czekoladzie, prażone orzeszki, żelki oraz wszystkie inne słodycze, które lubicie razem z Waszą połówką.

walentynki w domu walentynki w domu

Filmowy wieczór walentynkowy – propozycje filmów

Wszystkie powyższe elementy są bardzo ważne i składają się na idealny wieczór filmowy. Oczywiście warto także zaplanować filmy, jakie będziecie wspólnie oglądać. Do najbardziej walentynkowych filmów należą:

  • “Walentynki” (2010) – to obowiązkowa propozycja na każde walentynki. Bohaterowie to garstka zupełnie obcych sobie ludzi, których losy niespodziewanie splatają się 14 lutego w amerykańskim mieście Los Angeles. Komedia romantyczna zapewne sprawdzi się doskonale na walentynkowy wieczór.
  • “Terminal” (2004). – główny bohater, ze względu na nieważny paszport skazany zostaje na oczekiwanie na hali lotniska. Widzi tam rzeczy, których nie dostrzegał na co dzień. Motyw lotniska został wykorzystany także w innej produkcji, jednak jest ona trochę bardziej świątecznym tytułem “To właśnie miłość” (2003).
  • “Narzeczony mimo woli” (2009) – zabawna komedia z wątkiem romantycznym ogrzeje serce każdego w mroźny zimowy wieczór. Prowadzącej dużą firmę kobiecie grozi deportacja, postanawia zatem zaszantażować swojego asystenta, aby pozostać w kraju.
  • “Planeta singli” (2016) – polski film walentynkowy. Sprawi się na pewno podczas maratonu filmowego w święto zakochanych. Poświęcony szukaniu miłości za pomocą portali randkowych. Wzruszy i rozbawi do łez.

walentynki w domu

A czy Wy zaplanowaliście już to ważne święto ? Jak je spędzicie?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle