DzieckoNews

Jeżdżąca walizka Trunki Travel – idealna na podróże małe i duże

trunki travel

Jeśli mamy w domu malucha, który nie koniecznie lubi podróże to mam dla Was pomysł na prezent, który może go do nich skutecznie przekonać. Mianowicie mowa o walizce od Trunki Travel. Dzięki swoim funkcjom żadna podróż nie będzie już straszna ;).  Jest to pierwsza na świecie bezpieczna i bardzo funkcjonalna walizeczka, na której maluch może także jeździć.

trunki travel

Jeżdżąca walizka Trunki Travel

Walizka jest także świetna do nauki samodzielności. Dzięki niej każde dziecko będzie mogło zdecydować, co zabiera ze sobą w podróż oraz samodzielnie spakować te rzeczy. Walizka Trunki Travel jest lekka, bezpieczna oraz wytrzymała. Posiada kółka, co sprawia, że można na niej jeździć, ale również bez problemu ją ciągnąć. Spełnia wszystkie normy dotyczące samolotowego bagażu podręcznego. Jest bardzo pakowna – 18 litrów.

trunki travel trunki travel

Zalety walizki Trunki Travel

  • posiada blokadę zamka na specjalny plastikowy kluczyk
  • wyposażona jest w wewnętrzne pasy zabezpieczające bagaż
  • dodatkowa kieszonka wewnętrzna na drobne skarby
  • posiada uchwyt do noszenia
  • na pasku znajdziesz identyfikator na wpisanie danych młodego właściciela 🙂
  • waga dziecka: 0-50 kg
  • waga produktu po rozpakowaniu: 1,7kg
  • wymiary: 46 x 20 x 31 cm

trunki travel trunki travel

W opakowaniu z walizką znajdziemy naklejki, które pozwolą naszemu malcowi dowolnie ją ozdobić. Dzięki temu trunki travel stanie się spersonalizowana i oryginalna. Mamy do wyboru różne modele. Ten, który widzicie na zdjęciu to Jednorożec Una. Po ozdobieniu i doczepieniu ogona rzeczywiście przypomina unikorna.

trunki travel trunki travel

Walizkę Trunki Travel zabraliśmy ze sobą ostatnio w podróż do Krakowa. Już dawno czekaliśmy na ten rodzinny wypad. Niestety zaczął się on dość niefortunnie, gdyż już na samym  początku podróży zepsuł się nam telefon. Wiedzieliśmy, że czeka nas naprawa, dlatego szybko znaleźliśmy dobry iphone serwis. Na szczęście okazało się, że usterka jest niewielka i wcale nie musieliśmy długo czekać. Po krótkiej wizycie mogliśmy więc ruszyć dalej, ze sprawnym już telefonem, którym udało się nam zrobić mnóstwo wspaniałych zdjęć z wyprawy.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko