GadżetyNews

Rękawiczki iGLOVE oraz czapka ze słuchawkami IziGSM

Mamy zimę, a co za tym idzie na dworze jest zimno 😉 (a dziś mamy nawet temperaturę minusową), dlatego też zestaw czapka oraz rękawiczki to taki must have przy wychodzeniu z domu. Niestety, gdy nasze dłonie ogrzewane są przez rękawiczki, mamy wtedy spore utrudnienie jeśli chodzi o wykonanie połączenia telefonicznego, napisanie smsa. Rzekłabym, że jest to wręcz niemożliwe w zwykłych rękawiczkach, dlatego też każda taka sytuacja zmusza nas do ich zdjęcia, a co za tym idzie nasze dłonie marzną, a my nie mamy ochoty ani na pogawędki, ani na odpisywanie na wiadomości.

Tak, ja też należałam do tych osób, które przez zimno robiły to niechętnie, dlatego też postanowiłam wypróbować specjalne rękawiczki do ekranu iGlove 5 finger. Jak się spisały u mnie? Dowiecie się oczywiście po lekturze tego posta. Na początek kilka słów o rękawiczkach.

 

Markowe rękawiczki iGLOVE 5 Finger Technology pozwolą Ci na komfortowe
korzystanie z urządzeń z ekranem dotykowym w chłodniejsze i mroźne dni. Specjalny materiał z kryształkami srebra umieszczony na końcach
wszystkich palców umożliwia bezproblemową obsługę wszelkiego rodzaju
ekranów dotykowych. Zastosowanie wysokiej jakości elastycznych materiałów sprawia, że rękawice pasują na każdą wielkość dłoni.

 

Do wyboru jest 5 kolorów – ja zdecydowałam się na czarne, gdyż według mnie są najbardziej uniwersalne. Rękawiczki są miłe w dotyku i jest mi w nich ciepło, fajne jest również to, że pozwalają na obsługę każdym z pięciu palców, gdyż na koniec każdego z nich zostały wszyte kryształki srebra. Jeśli chodzi o działanie to według mnie działają one dobrze, nie mogę powiedzieć, że świetnie, gdyż w na swoim ekranie smartfona mam szkło hartowane. Zdaję sobie sprawę, że zmniejsza ono „tkliwość” wyświetlacza i prowadzenie konwersacji na messengerze na dłuższą metę staje się dla mnie uciążliwe, jednak nie pozbędę się szkła, gdyż już dwa razy zdarzyło mi się zbić ekran i nie będę ryzykowała. Natomiast jeśli chodzi o odbieranie połączeń czy wysyłanie krótkich wiadomości spisują się świetnie.

Jeśli chodzi o czapkę to nie jest ona taka zwykła, bo ma wbudowane słuchawki. A któż nie lubi słuchać muzyki, szczególnie na spacerach. Oczywiście czapka może służyć też jako zestaw słuchawkowy do naszego smartfona. Co o niej pisze producent?

 

Czapka z wbudowanymi słuchawkami to idealny gadżet dla każdego wielbiciela muzyki. Od teraz ciesz się ulubionymi utworami nawet w największe mrozy! Czapkę podłączamy do urządzeń posiadających złącze mini jack 3,5 mm, np. odtwarzaczy MP3 czy telefonów. Kabel o długości 120 cm nie krępuje ruchów i umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia odtwarzającego w kieszeni lub plecaku.

 

Jeśli chodzi o samo wykonanie czapki to jest świetna, bardzo przyjemna w dotyku i mięciutka. Od środka ma wszyty polar, więc na pewno skutecznie ochroni naszą głowę nawet przed największymi mrozami. Jej kolor jest uniwersalny więc powinien nam pasować do większości stylizacji. Jeśli chodzi o głośniki działają bardzo dobrze, muzykę słychać na niej świetnie, odbieranie połączeń również w porządku. Pewnie zastanawiacie się jak się ją pierze z tymi gadżetami w środku? Otóż to też jest proste, czapka ma specjalną kieszonkę, dzięki której można spokojnie słuchawki wyjąć i włożyć na miejsce. Niestety zauważyłam jeden minus – czapka jak na moją głowę jest trochę przymała i przy jej dłuższym noszeniu nie czuje się swobodnie. Teraz tylko pytanie czy to czapka jest zbyt mała jak na dorosłego, czy ja mam trochę większą głowę – trudno mi stwierdzić, musicie sprawdzić rozmiar sami.

 

Jeśli zainteresowały Was te gadżety i macie ochotę sprawić sobie takie same, albo szukacie czegoś innego to sprawdźcie stronę izigsm.pl , a przy finalizacji zamówienia pamiętajcie o kodzie 360437 wielokrotnego użytku, który obniży wartość Waszego zamówienia o -15%.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Gadżety