Stało się! Niestety w moim domu jest alergik, co więcej okazał się nim być mąż – a w dodatku, jest uczulony na roztocza, dlatego sprzątamy często i regularnie, a co za tym idzie nasz odkurzacz pracuje na pełnych obrotach i dość często zmieniamy worki. Ważna jest również jakość worka – na szczęście długo nie musieliśmy szukać, gdyż przypadkiem, przeglądając oferty internetowe, trafiłam w sieci na sklep Świat Worków. 

 

Każdy z nas przecież zna  ten zapach, który jeszcze długo po odkurzaniu może unosić się w powietrzu. A wkroczenie do takiego pokoju osoby z alergią na roztocze, oznacza – kaszel ,kichanie i podrażnienie oczu. To wszystko to reakcje alergiczne. Ale jak to możliwe, skoro przecież właśnie alergenu chcieliśmy się pozbyć? To bardzo proste – większość odkurzaczy po wciągnięciu powietrza wraz z nieczystościami z odkurzanych powierzchni i przepuszczeniu go przez filtr, niestety, wyrzuca je z powrotem na zewnątrz. Wielokrotnie niedoskonałe, jednostopniowe systemy filtrowania, źle dobrane worki oraz nieszczelne obudowy naszego sprzętu powodują, że oddawane powietrze zawiera nadal drobiny kurzu i drobnoustrojów niebezpiecznych dla naszego zdrowia.

 

Co wyróżniło worki ze Świata Workow na tle innych ? Otóż przy alergii bardzo ważna jest filtracja, a te worki do odkurzacza posiadają mikrowłókna, które są 3 krotnie bardziej wydajne niż te w
workach papierowych. Wysoka jakość stosowanych materiałów oraz
zaawansowanych proces produkcji w porównaniu do produktów konkurencji
zapewnia filtrację lepszą o 29%. Sprzedawane worki zatrzymują cząsteczki
o rozmiarze 0,3 tysięcznych milimetra. Tak wydajna filtracja redukuje
objawy alergii w rodzinie. Restrykcyjna proces produkcji i kontrola
jakości gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz szczelność worków. Worki
produkowane są w oparciu o ekologiczne technologie. Są to worki
zastępcze.
A Wy zmagacie się z jakąś alergią lub któryś z Waszych domowników zmaga się z nią? Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Jeśli tak to podzielcie się w komentarzach. 

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle