NewsPorady

Jakie zaproszenia ślubne wybrać ?

Mój ślub miałam już ponad 4lata temu, jednak pamiętam, że wybór zaproszeń przysporzył mi trochę zmartwień. W internecie znalazłam ogrom ofert, ale tak na prawdę żadna do końca nie satysfakcjonowała mnie w stu procentach. Bardzo żałuję, że wtedy nie trafiłam na firmę Zapi.pl , która w swojej bogatej ofercie posiada m.in. zaproszenia ślubne.
Zapewne wśród Was, moich czytelników, znajdą się również przyszłe panny młode, które stoją przed takim wyborem i dlatego dziś chcę przyjść do Was z pomocą i przedstawić kilka propozycji jakie znalazłam na Zapi.pl.Zaproszenia ślubne Eko
Motyw Eco jest aktualnie bardzo popularny. Często wyznacza on styl naszego życia, gdyż coraz bardziej zależy nam na dbaniu o nasze środowisko. Dlatego też warto pamiętać o nim podczas wyboru zaproszeń – zaproszenia Eko są wykonane w 100% z papieru pochodzącego z recyklingu i produkowane w sposób w pełni ekologiczny. Poza tym, zobaczcie sami, prezentują się nie tylko niezwykle oryginalnie, ale również pięknie.

Powyżej możecie zobaczyć trzy, wybrane przeze mnie, propozycje z kolekcji Eco. Piękne prawda?

Romantyczne zaproszenia ślubne
Nie wyobrażam sobie mojego zestawienia bez kolekcji romantycznej, bo przecież jest to nieodłączny motyw każdego ślubu. Delikatne i pełne finezji zaproszenia w stylu romantycznym sprawią, że serce zakołacze mocniej na ich widok. Kolekcja zaproszeń romantycznych zawiera bardzo zróżnicowane propozycje, czyli każdy powinien znaleźć pośród nich coś dla siebie. W kolekcji znalazły się zarówno zaproszenia o tradycyjnym wyglądzie, jak i te o nieco nowocześniejszym designie.

A co z parami, które mają duże poczucie humoru i chcą urządzić wesele w zabawnym stylu? Oczywiście i tutaj jest rozwiązanie.

Zabawne zaproszenia ślubne

Dla narzeczonych poszukujących zaproszeń ślubnych o niebanalnym i niesztampowym wyglądzie sklep Zapi przygotował zaproszenia z kolekcji funny. To właśnie dzięki nim uda się wprowadzić zaproszonych gości w zabawowy humor, dając przedsmak tego, co czeka ich podczas szalonej weselnej imprezy. Zaproszenia ślubne w stylu funny to również odpowiedź na potrzeby osób, które dość mają już nudy i całej sztucznie nadmuchiwanej otoczki wokół ślubu. To bardzo nowoczesne i zabawne w swojej wymowie zaproszenia, które świetnie nadają się dla narzeczonych pełnych humoru i dystansu.

Które z zaproszeń wybralibyście na swój ślub?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News