Inne

Przewodnik dla początkujących po progresywnym blackjacku w Neon54

kasyna internetowe
kasyna internetowe

Blackjack jest niezwykle popularny wśród graczy i nie bez powodu. Ma najlepszy współczynnik zwrotu do gracza ze wszystkich gier stołowych Neon54, a także jedne z najprostszych zasad gry.

Dla początkujących blackjack jest jedną z najłatwiejszych gier do nauki, w przeciwieństwie do pokera, który wymaga zrozumienia wielu rozdań i strategii. Nie ma też potrzeby czytania innych graczy, co sprawia, że blackjack jest idealną grą do grania przy stole Neon54 na żywo.

Ale blackjack to coś więcej niż tylko prosta rozgrywka, z ekscytującymi zakładami pobocznymi, takimi jak Lucky Lucky, Perfect Pairs, Royal Match, 21+3 i Lucky Ladies. Co więcej, zakład na progresywny jackpot jest jednym z ciekawszych zakładów pobocznych w blackjacku i często ma potencjał do dużych wygranych.

 Czytaj dalej, aby poznać wskazówki dotyczące blackjacka dla początkujących i podstawy blackjacka progresywnego.

 Aby grać w blackjacka progresywnego, musisz znać podstawy gry. Celem blackjacka jest zbudowanie ręki z kart możliwie najbliższej 21, bez przekraczania tej liczby.

 Karty z liczbami (2–10, niezależnie od koloru) są warte swojej wartości nominalnej, podczas gdy karty królewskie (J, Q, K) są warte 10 i możesz wybrać, czy asy mają 11, czy jeden – w zależności od tego, która z nich najlepiej pasuje do Twojej ręki. Na początku gry gracze muszą postawić swoje początkowe zakłady. Następnie oni i krupier otrzymują po dwie karty.

 Jeśli zastanawiasz się, jak obstawiać zakłady w blackjacku, jest to również bardzo proste (szczególnie dzięki niskiej przewadze kasyna w blackjacku). Wszystko, co musisz zrobić, to postawić swój zakład i wszelkie dodatkowe zakłady poboczne przed rozpoczęciem gry. Następnie otrzymasz swoje karty i będziesz mógł grać do momentu wyłonienia zwycięzcy.

Jak blisko 21 powinieneś być?

 Istnieje wiele wskazówek i strategii gry w blackjacka, ale najlepszym sposobem na zapewnienie sukcesu jest zrozumienie i skupienie się na celu gry. Celem gry jest hit 21 lub stay się blisko niego. Jeśli hit 22 i więcej, automatycznie przegrasz. Na początek wypróbuj kilka rund treningowych w Neon54, zanim zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze i poznaj prawdopodobieństwo przegranej, aby poczuć grę.

 Innym sposobem zrozumienia, jak grać w 21 dla początkujących, jest ustalenie wzorców liczb, które będziesz „hold” lub „hit”. Hold ma miejsce wtedy, gdy decydujesz się pozostawić swoje karty bez zmian, a hit ma miejsce wtedy, gdy chcesz otrzymać kolejną kartę od krupiera.

 Jeśli krupier wyłożył 10, a ty masz pary 7, 8 lub trzymasz rękę, w której suma wynosi 14 do 16, hit nie jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ masz duże szanse na przekroczenie 21. W takim przypadku najlepiej stay i mieć nadzieję, że krupier bust. Wszystko pomiędzy 17 a 20 jest uważane za silną rękę, dlatego zaleca się staya.

Czym jest progresywny blackjack w Neon54?

 Czym więc jest progresywny blackjack? Progresywny blackjack to po prostu blackjack z zakładem dodatkowym zapewniającym progresywny jackpot. Jeśli postawisz ten zakład poboczny i pojawi się określona kombinacja kart, otrzymasz swoją część progresywnego jackpota. W powszechnym typie progresywnego blackjacka gra się czterema taliami kart.

 Stawiasz zakład dodatkowy w nadziei, że Twoje dwie karty połączą się z dwiema kartami krupiera w sposób, który uruchomi wypłatę jackpota. Niezależnie od tego, czy wygrasz, czy przegrasz, zakład nie ma wpływu na wynik gry podstawowej i odwrotnie.

Nie należy tego mylić z zakładami progresywnymi w blackjacku, które są strategią obstawiania blackjacka, w której gracze obstawiają więcej po wygranej i mniej po przegranej.

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Inne