Kim jest tata? Tata to Tarcza — tarcza chroniąca przed złem świata, błędami nie do naprawienia. Tato to opieka — taka prawdziwa, męska, silna, a zarazem delikatna ręka. To ktoś, kto zawsze jest blisko, kto czuwa i stoi na straży swoich córek niezmiennie już od ponad 7 lat.
Dlatego w nadchodzącym Dniu Ojca, chciałyśmy z dziewczynkami podziękować Tacie w wyjątkowy sposób. Nie chciałyśmy kupować krawatu, czy skarpetek — to takie proste i banalne :). Postawiłyśmy na coś wyjątkowego i spersonalizowanego, coś, co zawsze będzie miał przy sobie. Jesteście ciekawi, jaki prezent przygotowałyśmy?

Pomysł na prezent na dzień ojca

Postawiłyśmy na prezent, który można spersonalizować, głównie dlatego, że wtedy robi się on szczególnie wyjątkowy. Taką opcję znalazłyśmy na stronie Wanapix.pl — pomysł na prezent jedyny w swoim rodzaju. Przyznam, że rozwiązań było wiele i na początku ciężko było się nam zdecydować, jednak wybrałyśmy coś, co będzie używane na co dzień, nie od święta. Coś, na czym dedykacja będzie widoczna i niepowtarzalna. Co to takiego?

Otóż wybrałyśmy coś z kategorii personalizowane breloki. Są one dostępne w wielu różnych kształtach, rozmiarach. Zrobione z różnych materiałów. Możliwości są naprawdę spore — można stworzyć brelok ze swoim własnym zdjęciem, logo, czy też tekstem lub dowolnie wybranym przez nas obrazem. Projektowanie odbywa się niezwykle szybko i bezproblemowo a cała strona zrobiona jest w sposób intuicyjny. Jeśli tylko potrzebujemy innego prezentu, z łatwością znajdziemy go w innych kategoriach.

Personalizowany brelok na dzień ojca

Spośród licznych modeli wybrałyśmy personalizowany metalowy brelok z ekoskórą. Zdecydowałyśmy się na ten prostokątny, jednak jeśli macie inny pomysł, jest również do wyboru opcja okrągła. Wykonany z metalu i ekoskóry, która nadaje produktowi bardziej elegancki i zdecydowanie męski wygląd. Jego rozmiar jest idealny rozmiar do przenoszenia kluczy do samochodu, czy też tych do domu.

Całość, choć może ekonomiczna — to także zaleta w dzisiejszych czasach — to i bardzo praktyczna. Myślę, że na pewno zostanie doceniony przez obdarowanego. Taki personalizowany brelok to także idealny pomysł na prezent na Walentynki, Mikołajki, czy też dodatek do biznesowych spotkań z umieszczonym logo i adresem firmy.

A czy Wy macie już swoje prezenty na dzień ojca?

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle