0Niemiecka firma Bruno Banani założona przez dwóch braci Wolfganga Jassnera i Jana Jassnera w 1993 roku stworzyła w swojej szerokiej gamie zapachów perfumy i wody toaletowe. W 2001 roku w gamie produktów znalazło się coś niepowtarzalnego i wyjątkowego, także dla kobiet, chodzi o zapach Bruno Banani Woman. Zadedykowała go kobietom lubiącym przełamywać rutynę i nudę. Przyznam się Wam, że jest to aktualnie jeden z moich ulubionych zapachów na każdą porę roku. Dostaniecie go na notino.pl.

Bruno Banani Woman

Woda toaletowa Bruno Banani Woman sprawi, że każda pani otulona tym oryginalnym i nieprzeciętnym zapachem, poczuje się kobietą wyjątkową i pewną siebie. Różowy, owocowo – kwiatowy płyn zamknięty w eleganckim i poręcznym flakonie wpłynie na doznania i odczucia nie tylko płci pięknej. Każda kobieta decydująca się na ten intensywny zapach poczuje się unikalna, modna i przede wszystkim seksowna. Ze względu na swoją uwodzicielską moc, woda toaletowa Bruno Banani Woman to zapach polecany głównie na wieczór, chociaż jego orzeźwiający wpływ sprawdzi się również w ciągu dnia. Dlatego mocny, wyraźny, ale też i odświeżający zapach wody toaletowej Brunon Banani Women to propozycja na każdą okazję. Woda toaletowa Bruno Banani Woman swoją wyjątkowość zawdzięcza symfonii zapachów składającej się z trzech następujących nut: nuty głowy, nuty serca oraz nuty bazowej. Rozkładając na czynniki pierwsze wspaniałą i niepowtarzalną kompozycję zapachów tegoż pachnidła, wyczujemy w nim

jako nutę głowy – liście bluszczu, lilii wodnej oraz pomarańczy,

jako nutę serca – brzoskwinię, frezję i konwalię,

jako nutę bazową – piżmo i wanilię.

Bruno Banani Woman skierował swój produkt kobietom odważnym, o czym można wnioskować z zamieszczonego na opakowaniu dopisku „not for everybody”. Można przypuszczać, że to zapach dla kobiet nieustraszonych, przełamujących reguły i szukających nowych, jeszcze nieodkrytych dróg.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Perfumy