NewsPerfumy

Prouve – wyjątkowe zapachy molekularne

Prouve to marka, która podążając za trendem personalizacji, stworzyła sześć nowych zapachów, które są wstępem do stworzenia perfum idealnych. Dzieje się to za sprawą tego, że perfumy te można dowolnie łączyć, tak, aby powstał nasz wyjątkowy, niepowtarzalny zapach. Perfumy molekularne to zapachy, których receptury łączą w sobie jednoskładnikowe kompozycje. Powstały one na bazie pochodzących z Francji olejków zapachowych z cząsteczką molekularną, dzięki której kompozycja zapachowa zyskuje przestrzenny i wyrazisty aromat.

 

Molekuły Prouve to esencje zapachowe będące alegorią wrażeń zamkniętych w pachnących drobinkach przy pomocy nowatorskiej technologii. Potęgują nutę zapachową, nadając perfumom aksamitne wykończenie, dodatkowo podbijając indywidualny zapach skóry. Często porównuje się je do feromonów. W ofercie Prouve znajdziemy 6 takich kompozycji, a należą do niej :

Naval Gren — łączy w sobie klarowne, świeże i wyraziste zielone nuty oceaniczne, przełamane gorzkim aromatem grapefruita. Lekkie i pobudzające wodno-drzewne aromaty przywołują bryzę Morza Śródziemnego.
Subtile White — subtelna woń białych kwiatów z akcentem konwalii i magnolii. Kobiecy i sensualny, słodki zapach, doprawiony pieprzem o pudrowym wykończeniu.
Bitter Pink — słoneczny zapach gorzkiego, kwaśnego i soczystego różowego grapefruita. Pobudzający i dodający energii aromat, który jest świeży i orzeźwiający.
Forest Serenity — zmysłowy, ciepły i przyjemny aromat, który odpręża o zaznaczonym ziołowym kontraście. Łączy w sobie wytrawne i nienachalne nuty drzewne, ze skórą i piżmem.
Pure Rosy — to molekuła odzwierciedlająca różany ogród, która nadaje zapachom tajemniczości, dostojności i wyjątkowości oraz wnosi do kompozycji orientalny szyk.
Essential Brown — słodki, pociągający i żywiczny zapach ambry, który wybrzmiewa zmysłowo.

Jak należy używać perfum molekularnych? W zależności od naszych potrzeb i aktualnego nastroju, możemy aplikować je pojedyńczo, bądź łączyć ze sobą w nasz własny, unikatowy sposób. Takie połączenie daje nam całkiem nowe nuty zapachowe. Za każdym razem możemy blendować perfumy w całkiem inny sposób, dodając inny zapach spośród wymienionej szóstki. Dzięki miksowaniu możemy poczuć się niczym młody alchemik, szukający nowych połączeń. Jeśli chodzi o moje dwa zapachy od których zaczęłam to, jak widzicie, są to numery 2 i 5. Indywidualnie są jak najbardziej w porządku, jednak dopiero po połączeniu ich w parę, odczuwam dość intensywny, ale zarazem delikatny aromat, który na moejj skórze utrzymuje się przez cały dzień.

Mieliście już taką okazję na stworzenie swojego idealnego zapachu?

A wy jakie zapachy najbardziej lubicie? a może macie już swój ulubiony od Prouve? Nie wiem, czy Wam mówiłam, ale ostatnio wybrałam się na zakupy, podczas których znowu sięgnęłam po te zapachy. Spędziłam świetnie czas z przyjaciółką i dzień uznałabym za udany, gdyby nie drobny szczegół. W drodze powrotnej nasz samochód uległ awarii. Okazało się, że stało się coś z hamulcem. Trzeba było wymienić klocki hamulcowe passat b5. Na szczęście nasz mechanik był blisko. Jakimś cudem udało się nam dojechać, a usterka była szybko naprawiona.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News