NewsPerfumy

Perfumy Neness – moja opinia o zapachach i ich trwałości

Bardzo lubię poznawać nowe zapachy i chętnie po nie sięgam. Nie tylko te oryginalne z wyższej półki,  ale także te mające zdecydowanie korzystniejszą cenę.  Dlatego też z chęcią sięgnęłam po zapachy oferowane przez perfumerię Neness, która w swojej ofercie posiada wiele zapachów perfumetek.

Opinie, które czytałam w internecie jeszcze bardziej zachęciły mnie do złożenia zamówienia i tym samym w mojej toaletce pojawiło się pięć zapachów bliskich mojemu sercu.

Perfumeria Neness

Neness to perfumeria i drogeria internetowa, która istnieje już od 2015 roku. Oferuje ona perfumetki inspirowane zapachami znanych perfum, których pojemność to 33 ml. Dodatkowo znajdziemy tu szeroką gamę kosmetyków i oryginalnych perfum dla kobiet. W moim zamówieniu złożonym w perfumerii Neness znalazły się perfumetki inspirowane zapachami: N126. Envy , N150. Of Pink, N064. Last Chance, N129. The Rush 2 Pink, N084. Your Euforia. Każdy z nich jest mi bliski.

Mam w domu niektóre odpowiedniki perfum w wersji oryginalnej, jednak większość z nich powoli zaczyna mi się kończyć, a zakup nowych oryginalnych zapachów wiazałby się ze sporym wydatkiem. Dlatego też sięgnęłam po zamienniki i zamiast jednego oryginalnego zapachu pojawiło się u mnie kilka z perfumerii Neness. Nie sądziłam, że za tak niską cenę mogę mieć je wszystkie. Mało tego, pozwoliłam sobie również na dobór kilku zapachów, które ciekawiły mnie już długi czas, ale na zakup w wersji oryginalne wciąż szkoda było mi pieniędzy.

Czy perfumentki Neness są trwałe?

Przetestowałam trwałość perfumetek Neness i muszę przyznać, że jestem naprawdę mile zaskoczona. Zapach, którego użyłam rano – The Rush 2 Pink – czułam przez około 6 godzin, jednak na bluzce utrzymywał się cały dzień. Podobną trwałością wykazały się również oryginalne perfumy, które były inspiracją do tego zapachu.

neness

neness

Dodatkowo wielkim plusem jest przepiękne pudełko, w które perfumetki są zapakowane. Pojemność również zasluguje na uznanie, gdyż jest idealna do schowania do torebki. Dzięki Ważną temu możemy użyć naszego ulubionego zapachu wtedy kiedy mamy na to ochotę. Kolejna kwestia, o której muszę wspomnieć, jest bardzo atrakcyjna cena. To jedyne 12 zł za każdą perfumetkę. Za tę niewielką kwotę możemy cieszyć się różnymi perfumami, dobierając zapach zależnie od nastroju, dnia, okazji oraz pory roku.

Perfumetki Neness to również idealny pomysł na prezent na zbliżające się święta, bądź Mikołajki. Dlatego warto już pomyśleć o zakupie ulubionych zapachów. Skomponowanie odpowiedników ulubionych perfum czy dobranie ulubionej nuty zapachowej naszej bliskiej osoby, będzie świetną niespodzianką. Całość zapakowana w urocze pudełeczko. Taki prezent Neness jest uniwersalny, gdyż pośród ofert znajdziemy zapachy męskie oraz damskie.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News