Kuchnia

Wesoła zabawa z Bing – Egmont

Wydawnictwo Egmont gości w moim domu już od jakiegoś czasu. Bardzo lubimy książeczki i co miesiąc sięgamy po nowości jakie oferuje. W tym miesiącu na naszej półce znalazły się książeczki, które zarówno bawią jak i uczą – seria Bing oraz Akademia Mądrego Dziecka. Dziś chciałabym pokazać Wam tą pierwszą.

Seria Bing

Oto Bing ciekawski, uroczy królik, który uwielbia zabawę! Bingowi zawsze towarzyszy jego przyjaciel i opiekun Flop. Pozostali przyjaciele Binga to Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Razem codziennie przeżywają̨ niesamowite przygody!Uroczy królik Bing uwielbia się bawić. Ma grono wiernych przyjaciół, z którymi codziennie przeżywa wspaniałe przygody. Ta wesoła ferajna uwielbia karmić kaczki w parku, śpiewać i bawić się w chowanego. Czasem też udaje im się przygotować pyszny koktajl. Albo złapać ciuchcię do toalety. Ich opiekun Flop pomaga im we wszystkim, a czasem oni pomagają jemu. Poznaj wszystkie przygody Binga i spółki!

 

Bing. Wodne kolorowanki.
 

 

Jest to zbiór kolorowanek wodnych z postaciami z bajki. Do malowania nie potrzebujemy farb, wystarczy tylko pędzelek i woda. Po zetknięciu mokrego pędzla z obrazkiem pojawiają się na nim kolory. Jest to tym większa frajda, że dziecko nie wie jakie kolory pojawią się na obrazku, więc możemy bawić się w zgadywankę co odkryje się tym razem.

 

 

 

Bing. Zeszyt zadań 
 

 

Jak się domyślacie w tej książeczce zawarte są różne zadania, które przeżywa Bing oraz przyjaciele. Mamy labirynt, zgadywanki, znalezienie różnic. Oczywiście oprócz tego mamy też naklejki, które przyklejamy w odpowiednie miejsca w książeczce.

 

 

 

 

Bing. Wesoła kolorowanka. 
 

 

Ta książeczka skrywa w sobie zadania, które polegają w większości na tym, że mamy coś pokolorować! Wszyscy przyjaciele potrzebują, by ktoś ich pokolorował! Czy podejmiesz wyzwanie? Zaopiekuj się Bingiem i przeżyj z nim jeden dzień od rana do wieczora. Przygotuj mu śniadanie i obiad za pomocą kredek – pamiętaj, że Bing bez grymaszenia zjada tylko to, co pomarańczowe.

 

 

 

A czy Wasze dzieci lubią takie książeczki?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Kuchnia