GadżetyNews

SmartBand Garett Fitness – gadżet dla aktywnych

smartband garett fitness
Jeśli uprawiasz sport (na przykład biegasz tak jak ja), to oczywistym jest, że na pewno chcesz osiągać jak najlepsze wyniki. Oprócz sportowych butów i jasno sprecyzowanego celu, przyda się również inteligentna opaska fitness, która monitoruje Twoją aktywność fizyczną. Jeśli myślicie, że inteligentne opaski na rękę są przeznaczone tylko dla użytkowników, pokonujących każdego dnia dziesiątki kilometrów, czy wyczynowo jeżdżących na rowerze to jesteście w błędzie, gdyż taki gadżet przyda się dla każdej osoby chcącej poprawić swój styl życia, a także monitorować spalanie kalorii czy jakość snu. Ja swoja opaskę znalazłam na stronie IziGsm – jest to SmartBand Garett Fitness w kolorze różowym.
 

Najważniejsze Funkcje:

Kompatybilność z systemem Android (minimum 4.2), oraz iOS ( minimum 7.0)
Wyświetlanie numeru lub nazwy połączeń przychodzących (System Android wyświetla numer) (System iOS wyświetla komunikat INCOMING CALL)
Krokomierz pokazuje ile wykonało się kroków, jaki przebyło się dystans w jakim czasie, oraz ile spaliło się kalorii
Monitor snu pokazuje przespane godziny i efektywność snu
Wykonywanie zdjęć telefonem, ustaw aparat w telefonie i zegarkiem zwolnij migawkę
Anti-lost, alarm chroniący przed zgubieniem – kiedy telefon straci połączenie z zegarkiem na odległość ponad 10 m. automatycznie włączy się alarm
Wodoodporna obudowa stopień ochrony IP57, tylko do używania na lekkim deszczu.

 

 

 

Garett Fitness może posłużyć nam jako zegarek, gdyż po zbliżeniu ręki do twarzy ekran podświetla się i widzimy godzinę, możemy również wywołać ją poprzez naciśnięciu przycisku na opasce. Jest idealnym gadżetem do mierzenia aktywności fizycznej – wbudowany krokomierz odmierza ilość przebytego dystansu a dodatkowo pokazuje nam jak wiele kalorii zostało przy tym spalonych. Wraz z opaską zmotywujesz się do uprawiania sportów oraz pobicia własnych rekordów. Po sparowaniu z telefonem za pomocą aplikacji dedykowanej do tego urządzenia – Power Sensor, smartband będzie zbierał dane z wykonywanych różnych aktywności fizycznych, pozwoli na analizę osiągniętych wyników oraz ustalanie nowych celów. Jeśli dopadł nas leń to mamy możliwość ustawienia trzech alarmów, oraz tryb przypominania o braku aktywności fizycznej. Swoje wyniki możemy również udostępnić na Facebooku – niech znajomi widzą i zazdroszczą ;). A jeśli lubicie biegać w terenie podziwiając piękne widoki to opaska daje Wam również możliwość wykonania zdjęcia w sposób zdalny – za spust migawki służy wówczas tarcza zegarka. Opaska jest bardzo łatwa w użyciu i prosta w obsłudze, a do ładowania jej nie potrzebujemy żadnych dodatkowych kabli. Wystarczy wyjąć urządzenie z różowej opaski i podłączyć do komputera pod USB. Proste, prawda?

 

Jak widzicie moja opaska to świetny gadżet dający nam na prawdę wiele możliwości. A wy macie już swoją inteligentną opaskę?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Gadżety