Książki

Przygody z Miniokami – Gru, Dru i Minionki. Egmont

Jak to zazwyczaj bywa jeśli do kin trafia film, który staje się hitem (chociażby z założenia) to przeważnie wraz z nim do księgarni trafiają publikacje inspirowane bohaterami tegoż filmu. Tak jest też w przypadku „Gru, Dru i Minionki”, filmu który swoją premierę miał w Polsce 30 czerwca 2017. Z tej właśnie okazji wydawnictwo Egmont dla Was kilka ciekawych propozycji. Ja pokaże Wam cztery z nich.
Gru, Dru i Minionki. 1000 naklejek.
W książce tej głównymi bohaterami są oczywiście Minionki i one też królują w niej jeśli chodzi o naklejki. Ale znajdziemy tam także dużo innych postaci ze wspomnianego wyżej filmu. Oprócz wspomnianych 1000 naklejek, znajdziemy tam też mnóstwo łamigłówek i zadań do wykonania, przy których zabawę będą miały nie tylko dzieci ale również dorośli. Jest tu dopasowywanie cieni do postaci, labirynty, zagadki i wiele, wiele innych. A jeśli będziemy mieli trudności z którąś z wymienionych łamigłówek – nie przejmujmy się, gdyż na końcu książki znajdziemy odpowiedzi. Jednak dajmy sobie szansę pogłówkować i nie zaglądajmy tam zbyt często ;).

 

 

 

 

 

 

 

Gru, Dru i Mimionki. Agnes Kocha Jednorożce!
Mała Agnes od zawsze miała dwa marzenia: chciała mieć mamę i tatę i prawdziwego jednorożca. Wierzyła bowiem, że te mityczne stworzenia …
Ta prosta, krótka i sympatyczna opowiastka przeznaczona dla młodego czytelnika, który dopiero co nauczył się czytać. W kilku zdaniach opisuje historię serii filmów o Minionkach i wprowadza do wydarzeń z trzeciej części. Tekst na stronach jest krótki, ilustracje przykuwają uwagę czytelnika. Całość książki utrzymana oczywiście w klimacie wielkiej miłości Agnes do Jednorożców. Myślę, że pozycja trafi do serc małych miłośniczek różu i pluszaków.
Czy Agnes dostanie w końcu wymarzonego Jednorożca? Dowiecie się po lekturze tej uroczej książeczki.

 

 

 

 

 

 

Gru, Dru i Minionki. Superalbum z naklejkami. 

To kolejna propozycja inspirowana kinowym hitem. Superalbum zawiera naklejki, które przyklejamy kolejno w odpowiednie miejsca według ponumerowanych stron. Oprócz tego wewnątrz znajdziemy również wiele zadań do rozwiązania, łamigłówki i kolorowanki. Ponadto w książce ukryte są tajne akta! – dziewczynek Margo, Edith i Agnes, Baltazara oraz Dru. Znalazła się tam także fajna gra pamięciowa. Superalbum to mnóstwo zabawy dla małego czytelnika.

 

 

 

 

 

Gru, Dru i Minionki. Szukaj i znajdź.

Gdzie podziały się Minionki ? Główni bohaterzy skryli się na kartkach książeczki, a my mamy za zadanie wszystkich ich odnaleźć. To ciekawa książka ucząca spostrzegawczości. Przyda nam się nasze bystre oko! Oprócz Minionków, Lucy, Gru i dziewczynek, na zawartych w książeczce obrazkach ukryły się również zwierzęta, przedmioty oraz ulubione przez naszych żółtych bohaterów, banany! Znalezienie ich to wcale nie prosta rzecz! Szczególnie, że poszukiwania odbywają się w wielu miejscach – m.in. na plaży, czy parku rozrywki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Książki