KsiążkiNews

Co warto przeczytać w te wakacje – Jagodowa seria Natalia Sońska

Ostatnio staram się nadrabiać zaległości w czytaniu, dlatego też coraz częściej na moim blogu ukazują się recenzje literatury dla dorosłych. Tym razem sięgnęłam po książkę Natalia Sońska – Cała przyjemność po mojej stronie. Książkę tą udało mi się znaleźć w bardzo atrakcyjnej cenie w księgarni internetowej wydajenamsie.pl.

Jak możecie zauważyć, jej okładka przywodzi na myśl coś przyjemnego, słodkiego, jednak po wczytaniu się w kolejne strony okazuje się, że historia opisana w książce nie jest wcale taka cukierkowa.

Jagodowa seria – Natalia Sońska

Mamy tu główną bohaterkę o imieniu Jagoda, która na co dzień pracuje w cukierni, znajdującej się w odziedziczonej przez nią kamienicy. Bardzo lubi tę pracę i czuje się spełniona – zarówno zawodowo, jak i w małżeństwie. Jednak okazuje się, że nic bardziej mylnego, gdyż pewnego wieczoru, wracając wcześniej do domu, zastaje tam męża z kochanką.

Nie czekając ani chwili, od razu decyduje się na rozwód z mężem. Jednak on nie potrafi pokazać ani klasy, ani szacunku do swojej żony. Szczególnie w momencie, gdy dostaje pozew o rozwód.  I chociaż Jagoda stara się trzymać w ryzach, to miewa chwile załamania. Na szczęście na swoje drodze spotyka tajemniczego mężczyznę, który coraz to pojawia się w jej kawiarni. Interesują go nie tylko jej przepyszne wyroby, ale również ona sama.

Jak mogłoby się wydawać historia, ta zaczyna być słodka, cukierkowa i z happy endem. Otóż nie. Autorka tej książki całkiem nieźle ją skomplikowała i bohaterowie wcale nie mają tu prostego życia. Do cudownego zakończenia jeszcze długa droga, co więcej książkę napisano w ten sposób, że po jej przeczytaniu z wielką niecierpliwością czekałam na kolejny tom.

W kolejnej pozycji Natalii Sońskiej mamy słodko-gorzką opowieść o nowych początkach. A one nie zawsze bywają proste i przyjemne, tym bardziej jeśli mamy już za sobą jakąś przeszłość. Mamy tu również przedstawione skomplikowane relacje bohaterki z jej rodzicami, którzy mają dość konserwatywne poglądy. Jednym słowem dla każdego coś miłego. Czytając każdą z pozycji, ma się ochotę na więcej, jednak z drugiej strony wcale nie chce się rozstać tak szybko z bohaterami w niej występującymi.

Natalia Sońska – gdzie kupić książkę?

Cóż mogę dodać. Polecam gorąco cała jagodową serię, którą możecie znaleźć w wydajenamsie.pl. W jej skład wchodzą następujące tytuły:
  • Cała przyjemność po mojej stronie
  • Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić?
  • Zacznijmy jeszcze raz
  • Zawsze możesz na mnie liczyć
  • Kochanie, wszystko będzie dobrze.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Książki