LifestyleNews

Privist – specjaliści z branży Beauty & Wellness dostępni taniej niż w salonie

W dobie smartfonów oraz ogólnodostępnego internetu, chyba już mało kto umawia wizyty do specjalistów poprzez dzwonienie, czy pójście bezpośrednio do lokalu w celu zarezerwowania terminu. Gdy prawie każdy jest zabiegany, podstawową umiejętnością staje się odpowiednia organizacja czasu. Bo przecież nie każdy może pozwolić sobie na wyjście w każdej chwili, czy też „wiszenie” na słuchawce telefonu przez kilkanaście minut (a czasem więcej), aby uzyskać połączenie. Od jakiegoś czasu działa w internecie portal, który pozwala na rezerwację dogodnego terminu za pomocą kilku kliknięć – dotyczy to specjalistów lekarzy. Z tego co mi wiadomo rozwija się bardzo prężnie, sama nie raz też korzystałam z tego rozwiązania, gdyż jest niezwykle wygodne i przede wszystkim oszczędza czas. Idąc tym śladem, to czy nie byłoby o wiele łatwiej, gdyby powstała identyczna baza, ale z dziedziny Beauty & Wellness? Na pewno zgodzicie się ze mną. Dlatego mam dla Was dobrą wiadomość – taki portal istnieje!

 

 

Privist.com ,bo właśnie o tym portalu mowa, to portal, który łączy klientów z niezależnymi profesjonalistami z branży Beauty & Wellness, świadczącymi usługi u siebie w domu lub u klienta. Jest to idealne miejsce dla usługodawców, którzy chcą stworzyć dochodowy biznes lub po prostu działać niezależnie. A dla tych, którzy szukają specjalistów wykonujących usługi szybko i wygodnie, Privist to z pewnością rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić część budżetu.
Jak to działa? To na prawdę proste.  Jak wiemy, czas oczekiwania w salonach do specjalistów jest czasem na prawdę ogromny. Potrafi sięgać nawet kilku miesięcy. Privist oferuje Ci możliwość znalezienia zaufanego usługodawcy spośród wielu działających w Twoim mieście. Już dziś znajdź ofertę, która najbardziej Ci odpowiada i zarezerwuj usługę za pomocą kilku kliknięć. Szybko i wygodnie, bez planowania kilka tygodni naprzód i znacznie taniej niż w przypadku rezerwacji usługi w salonie.

 

Na początek wyszukaj ofertę na konkretną, interesującą Cię usługę. Wpisz w wyszukiwarce to czego szukasz np. Manicure hybrydowy i dodaj lokalizację np. Wrocław. Wyświetli Ci się lista profili usługodawców, którzy oferują dane usługi. W kolejnym kroku możesz dopasować filtry: podać konkretną datę czy godzinę, zakres cenowy czy ocenę usługodawcy.
Teraz czas na wybór specjalisty. Możesz wejść i zapoznać się z jego profilem – warto tu zwrócić uwagę na zdjęcia z wykonanych prac oraz oceny i rekomendacje od poprzednich użytkowników – klientów. Jeśli potrzebujesz zadać dodatkowe pytania możesz to zrobić za pomocą opcji wysłania wiadomości do usługodawcy poprzez serwis. Teraz jeśli już zdecydowałaś się z czyich usług chciałabyś skorzystać, to czas Założyć konto i zalogować się w celu dokonania rezerwacji. Konto założysz bardzo prosto klikając w ten Link. Jeśli już się zalogowałaś to dokonaj rezerwacji. W panelu wybierz opcję „rezerwuj”, a następnie potwierdź czas i miejsce realizacji usługi. W wybranym przez ciebie czasie dostaniesz potwierdzenie mailowe oraz sms informujące o rezerwacji wraz z danymi kontaktowymi do usługodawcy.
Rezerwacja zrobiona w kilku krokach, a więc masz teraz chwilę dla siebie. W wybranych terminie skorzystaj z zamówionej usługi, którą wybrałaś na swoich własnych warunkach. Po jej realizacji dostaniesz prośbę o wystawienie oceny usługodawcy – w zamian prawdopodobnie również dostaniesz jego rekomendację. Oczywiście nie zapomnij pochwalić mi się w komentarzu z jakich usług skorzystałaś :).
Słyszałaś o takim sposobie zamawiania usług poza salonem i oszczędzania ?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle