KsiążkiNews

Moje serce w dwóch światach – Jojo Moyes

Jak wiecie książki to nasza pasja, czytamy te dla dzieci jak i coś bardziej dorosłego.  Jakiś czas temu natrafiłam na powieść Lou Clark „Zanim się pojawiłeś” i wciągnęłam mnie ona tak bardzo, że od razu pochłonęłam tom kolejny, którym był „Kiedy odszedłeś”. Dziś chcę Wam pokazać tom trzeci, który właśnie pojawił się w księgarniach – „Moje serce w dwóch światach” od Wydawnictwa Znak.

 

 

Mamy tu  Lou Clark, znaną już z poprzednich tomów. To zwariowana, wrażliwa dziewczyna, która swoje szczęście odnalazła przy boku Sama. Jednak teraz musi zostawić go w Londynie, aby móc nauczyć się i doświadczyć nowych rzeczy. Sama wyrusza do Nowego Jorku, aby podjąć pracę jako osobista asystentka żony bogatego biznesmena. Agnes Gopnik okazuje się być mało kontaktową osobą. Jest rówieśnicą Lou i wygląda na bardzo zagubioną. Dodatkowo skrywa ogromny sekret, za sprawą którego Louisa wpadnie w spore kłopoty.

 

 

Tymczasem Sam, który został w Londynie, coraz trudniej radzi sobie z dzielącą go od ukochanej odległością. Jest mu jeszcze trudniej, gdy na jego drodze pojawia się seksowna Katie. Przez nią sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. Jednak nie tylko nim będą targać wątpliwości, gdyż w życiu Lou pojawi się przystojny Josh. W dodatku do złudzenia przypomina zmarłego Willa. Jak potoczą się losy pary? Jaką rolę odegra w życiu dziewczyny tajemnicza i zmanierowana Margot? Tego Wam nie powiem, po prostu przeczytajcie sami.

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Książki