NewsUroda

Rexona Active Protection + Invisible

Ochrona przed potem, szczególnie latem, gdy nasza aktywność wzrasta jest dla mnie bardzo ważna. Szukam odpowiednich produktów dzięki, którym będę czuła się świeżo nawet w upalne dni. Niedawno ja i mój mąż mieliśmy okazję poznać antyperspiranty Rexona Active Protecion + Invisible, które to właśnie miały nam to wszystko zapewnić.
Antyperspirant Rexona Active Protection + Invisible to:
• Niewidoczna ochrona – przeciw białym śladom i żółtym plamom na ubraniach.
• Długotrwała świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz – dzięki przełomowej technologii Motionsense, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.
• Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.
• Długotrwałe uczucie świeżości – aż do 48 h po aplikacji antyperspirantu
Dezodoranty Rexona to nowa linia produktów, które mają za zadanie zapewnić nam długotrwałą świeżość i ochronę przed poceniem nawet do 48godzin. Przy ich użyciu nie powinniśmy również bać się o plamy na ubraniach. Nowa, przełomowa technologia Motionsesne skutecznie zmniejsza namnażanie się bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Dodatkowo minimalizuje powstawanie żółtych plam i białych śladów na ubraniach.
Oba dezodoranty mają pojemność 150 ml. Są bardzo wydajne i od razu gotowe do użycia. Jeśli chodzi o działanie to oceniamy je bardzo dobrze – po zastosowaniu ich na czystą skórę, czujemy się świeżo przez cały dzień. Nie wiem, jakby wyglądało to po 48h, ale wybaczcie tego raczej nie sprawdzimy ;). Również spisał się w kwestii śladów na ubraniach – nie zauważyliśmy żadnych. Damska wersja pachnie kwiatowo, natomiast zapach męskiej wersji jest silniejszy i mocniejszy i mam wrażenie, że nieco bardziej trwały. Oba dezodoranty mają technologie MotionSense, która uwalnia świeży zapach przy każdym ruchu. Im więcej się ruszasz, tym bardziej działa.
Znacie te warianty?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News