Uroda

Max Factor – Miracle Contouring paleta do konturowania – Swatche

Kolorówka Max Factor jest mi dość dobrze znana. Chętnie sięgam po podkłady, ale również próbuję innych kosmetyków kolorowych. Ostatnio mój wybór padł na paletkę Miracle Contouring, którą zakupiłam na stronie Notino.pl

Paleta Max Factor Miracle Conturing pozwoli ci na wykonturowanie, zliftingowanie i rozświetlenie twarzy w trzech prostych krokach. Zawiera osiem, specjalnie wyselekcjonowanych, odcieni, aby podkreślić i nadać niepowtarzalnego kolorytu skórze.

Jak wykonać konturowanie twarzy?

KROK 1
Konturując staraj się narysować na twarzy kształt przypominający cyfrę ‘3’. Zacznij od skroni i zakrzyw linię na wysokości zewnętrznego kącika oka omiatając pędzlem kość policzkową. Następnie cofnij pędzel z powrotem w kierunku ucha i wykończ dolną część cyfry 3 rysując linię wzdłuż szczęki.

KROK 2
Stwórz wrażenie uniesionego oka rysując na twarzy kształt „2”. Zacznij od łuku pod brwiami, który powinnaś zakończyć przy zewnętrznej części oka. Następnie przejedź pędzlem po skosie w stronę policzków i wykończ tę część makijażu łukiem nad policzkiem.

KROK 3
Dodaj twarzy odrobiny naturalnego światła tworząc najjaśniejszym odcieniem kształt cyfry „1”. Nałóż go na środek czoła, poprowadź pędzel przez krawędź nosa i zakończ na podbródku. Odrobinę nałóż również pod łuki brwiowe.

Konturowanie na mokro jest trudniejsze od tego na sucho. Jednak tutaj mamy tu do czynienia z kremową, lekką konsystencją odcieni. Taka formuła zdecydowanie ułatwia pracę z produktem i całe zadanie. Oczywiście musiałam się nauczyć pracować z paletką metodą prób i błędów, jednak szybko nabrałam wprawy, gdyż blendowanie twarzy przy użyciu Max Factor Miracle Contouring to na prawdę prosta sprawa. Plusem jest również to, że produkt się nie waży i ładnie utrzymuje przez cały dzień. Nie podkreśla suchych skórek, jest odpowiednia do każdego rodzaju cery. Nie roluje się.

Jeśli chodzi o odcienie to mamy tu całą paletę brązów i na pewno każda z nas znajdzie swój odpowiedni kolor. Jasne cienie możemy użyć do zakrycia sińców pod oczami, a także do ukrycia drobnych niedoskonałości skóry. Warto tu również wspomnieć o opakowaniu, które doskonale wpisuje się w serię produktów Max Factor. Eleganckie, kwadratowe pudełeczko prezentuje się świetnie. Jedynie czego w sumie mi zabrakło to lusterko, ale konturowanie zazwyczaj wykonujemy w domu, więc myślę, że jego brak nie będzie tu wielkim problemem.

Znacie tą paletkę ? A może macie jakąś swoją ulubioną?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Uroda