Inne

Co robić w weekend?

Pandemia trwa… Co robić?

W ciągu kilku tygodni izolacji i kwarantanny prawdopodobnie masz wszystkie zapasy słodyczy zjedzone, oglądane seriale. Kwarantanna to świetna okazja do zrobienia rzeczy, na które wcześniej nie było wystarczająco dużo czasu. Wielu uznało SBE za zajęcie pustyya i crody ’ ego, wzmocnione zajęcie się swoim wyglądem i uporządkowanie domu, zdobycie nowych umiejętności i samorozwój przed darmowe spiny za rejestrację bez depozytu.

 • 1. Nauka języka obcego

Wielu jest dobrze zaznajomionych z gramatyką języka obcego i ma dobre słownictwo, ale trudno jest zastosować to wszystko w praktyce. W sieci oferują to naprawić: w tym celu uruchomiono wiele bezpłatnych platform, z których można zdobyć umiejętności dowolnego języka mówionego. Kiedy kwarantanna się skończy, miło będzie zamówić kawę gdzieś w Europie i porozmawiać z baristą bez paniki i bolesnych prób stworzenia sensownej propozycji.

 • 2. Zakładanie roślin

Rośliny domowe są bardzo przydatnym nabytkiem: oczyszczają powietrze, ozdabiają przestrzeń i cieszą oko. Nadszedł czas, aby rozpocząć hodowlę domowej dżungli, ponieważ spacery po parkach i lasach są teraz zabronione.

 • 3.Opanuj programowanie

Kryzys pokazał, że posiadanie umiejętności w różnych dziedzinach może pomóc nie stracić zarobków. Oczywiście wszyscy wokół mówią o IT. Podczas gdy świat zamarł w kwarantannie, nadszedł czas, aby spróbować swoich sił, na szczęście możesz to zrobić za darmo. Dla tych, którzy chcą nauczyć się języków programowania, podstaw analizy danych, rozwoju mobilnego itp Istnieją kursy, które pomogą opanować programowanie i podstawy umiejętności obsługi komputera.

 • 4. Dowiedz się więcej o ekologii

Dlaczego wszyscy wokół oszaleli na punkcie toreb i przeklinają banany w plastikowych opakowaniach? Nadszedł czas, aby to rozgryźć, na przykład poprzez projekty środowiskowe online. Są to duże witryny informacyjne o tematyce ekologicznej, zawierające seminaria szkoleniowe, kursy, artykuły, porady. Również na ekoplatformach znajdują się szczegółowe instrukcje, jak zostać ekoproflowerem.

 • 5. Czytaj komiksy

Istnieje opinia, że tylko ten, kto jeszcze nie znalazł swojego ulubionego, nie lubi komiksów. Przetestuj tę hipotezę, będąc poddanym kwarantannie, wiele wydawnictw zapewnia bezpłatny dostęp do wszystkich pierwszych serii komiksów.

 • 6. Wypoczynek w kasynach w Internecie

Aby miło spędzić czas w kasynie online i dobrze się bawić. Po grze nie musisz się zastanawiać, jak szukać wyjścia, aby dostać się późno w nocy do domu. Jeśli gracz ma szczęście, może nawet stać się właścicielem dużej wygranej.
Otrzymując przyzwoity odpoczynek i rozjaśniając swój wolny czas przypływem adrenaliny, kroplą emocji i łaskotaniem nerwów, możesz poczuć morze pozytywnych emocji. Gracz w lucky bird casino rejestracja w dowolnym dogodnym dla niego czasie może wyjść z gry i po prostu iść oglądać przyjemne sny.

 • 7. Idź na wydarzenia online

Sieci społecznościowe uruchamiają aplikacje z plakatami wydarzeń online, które odbywają się w samej sieci społecznościowej. Tutaj masz zajęcia sportowe, szkolenia, strumienie gier i wiele więcej – lepiej przekonaj się sam.

 • 8. Zająć się zdrowiem

Wielu nie miało wystarczająco dużo czasu, aby słuchać siebie, zajmować się swoim samopoczuciem i zdrowiem. Oczywiście teraz nie będzie można przejść wszystkich testów i spokojnie chodzić po lekarzach, ale z pewnymi pytaniami telemedycyna może pomóc – Konsultacje online dla lekarzy są dostępne na różnych platformach.

 • 9. Złóż wniosek o staż

Kiedy kwarantanna się skończy, miło będzie kontynuować karierę w trybie wzmocnionym – na przykład odbyć staż w wymarzonej firmie. Zdecyduj się teraz: nagle aplikacja zostanie zatwierdzona, a koniec kwarantanny będzie podwójnym świętem. Ofеrtу рrаktуk mоżnа znаlеźć zarówno w bazach, jak i na stronach internetowych firm bezpośrednio.

 • 10. Zacznij analizować wydatki

Na pewno masz pewność, że masz pod kontrolą wszystkie wydatki, ale dedykowana aplikacja na smartfona może pokazać wiele interesujących rzeczy. Kwarantanna i izolacja, podсzas którусh nіе mоżnа wуdаć ріеnіędzy na spontaniczne zakupy w centrum handlowym lub wieczór w barze, mogą сі dоbrzе służуć-nаuсz sіę planować menu i budżet na jedzenie na miesiąc, liczyć i optymalizować obowiązkowe płatności.

 • 11. Robótki ręczne

Umiejętności motoryczne i kreatywność pomagają zmniejszyć poziom stresu-sugerujemy skorzystanie z tego. Witryny wideo Polona Masterclass na dowolny temat, a także możesz znaleźć samouczki na wyspecjalizowanych stronach – i tam zamówić wszystkie niezbędne materiały.

 • 12. Nauka parzenia kawy

Kiedyś tak miło było wypić filiżankę czerni w drodze do pracy lub dużą latte na spacerze po Tamie. Teraz oczywiście chodzimy na balkonie, ale nie odmawiamy kawy. Wiele sieci kawiarni uruchomiło serię samouczków wideo, w których bariści przeanalizowali przepisy na kawę dla osób z ekspresem do kawy, Turkiem lub przynajmniej prasą francuską. Fіlmy mоżnа znаlеźć nа strоnіе іntеrnеtowеj і kаnałасh kаwіаrnі.

 • 13. Czytać i słuchać książek ze szkolnego programu nauczania

Pamiętasz, jak denerwowały Cię żmudne książki na lekcjach literatury w szkole? Wielu jest gotowych założyć się, że teraz będziesz postrzegać te prace w zupełnie inny sposób.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Inne