Całkiem niedawno stałam się posiadaczką smartfona Iphone 7 Plus. Jednak, jak to zazwyczaj bywa, zakup taki nie kończy się wyłącznie na telefonie. Oprócz samego urządzenia należy także zainwestować w najpotrzebniejsze akcesoria. Które z nich są niezbędne i powinniśmy koniecznie zakupić? Oto niezbędnik 5 z nich.

Po pierwsze ochrona ekranu

Czy zdarzyło Wam się upuścić telefon? Mi, niestety, wielokrotnie. Zazwyczaj kończyło się to rozbitym ekranem i naprawą. Która swoją droga jest strasznie kosztowna. Bądź wymianą telefonu, co do najtańszych rozwiązań też nie należy. Dlatego w tym momencie, zanim w ogóle zacznę używać smartfona, najpierw odpowiednio go zabezpieczam. Folia Iphone 7 plus to must have. Do wyboru mamy tu różne opcje – folia poliwęglanowe, szkła hartowane, protektor hybrydowy, protektor w płynie, protektor żelowe czy szkła 3D, 4D, 5D.

Odpowiedni przewód do ładowania

Do iPhone’a dostajemy jeden przewód Lightening. Dodatkowo najlepiej jest kupić coś, co posłuży dłużej, ale także pozostanie funkcjonalne. Niż taki zwykły kabelek do zestawu. Ja wybrałam Titan, gdyż ten kabel jest najbardziej niezniszczalny ze wszystkich. Solidna wiązka przewodów w stalowym splocie, daje nam pewność jakości. Taki kabel nie przełamie się, nie przetrze, posłuży jeszcze przez długi czas.

Powerbank

Jak wiadomo, baterie w iPhonie niestety nie należą do najbardziej wydajnych. Osoby często korzystające z telefonu potrafią ładować go nawet dwa razy na dobę. Jeśli rozładuje się nam na noc, to nie ma problemu. Ładowanie nocne zapewni nam pełną baterię rano. Jednak co w przypadku, gdy tracimy energię w środku dnia, na mieście.Tutaj docenimy właściwości powerbanka. Nie musimy szukać gniazdka i zasilania. To zdecydowanie ułatwia.

Uchwyt samochodowy

Jeśli sporo podróżujemy i korzystamy z nawigacji w telefonie to kolejny gadżet do kupienia wędruje na naszą listę. Telefon na widoku zapewni nam również bezproblemowy dostęp do funkcji, oczywiście korzystamy z niego w czasie postoju.

Etui

Obudowa telefonu w postaci etui daje nam nie tylko możliwość personalziacji naszego Iphone 7 plus. Pełni również funkcję ochronną. Jeśli weźmiemy opcję typu wallet, czyli z zamykaniem z przodu to mamy również dodatkowe zabezpieczenie ekranu. Przyjemne z pożytecznym, a takie rozwiązania najbardziej lubię.

To już mój cały 5 elementowy niezbędnik. Jestem ciekawa czy któryś z moich wymienionych podpunktów jest również waszym obowiązkowym zakupem?

 

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Gadżety