NewsPorady

Jak poprawić widoczność swojej strony w sieci? + Kod na zniżkę!

Jestem blogerką, a więc moja działalność opiera się głównie na pisaniu mojego bloga. Dzięki niemu zdobywam czytelników, unikalne wejścia i mam możliwość rozwijania swojej pasji. Jednak pisanie samo w sobie nie gwarantuje sukcesu. Założona strona musi stać się widoczna w sieci, aby, ktoś szukający danych informacji mógł na nią trafić. Dlatego tak sensownym jest zadanie sobie pytania jak poprawić widoczność swojej strony w sieci?

Okazuje się, że nie jest to wcale takie proste. Nic nie dzieje się samo z siebie, nasza strona nie wskoczy sama na pierwszą pozycję w wyszukiwarce Google. Musimy jej jakoś pomóc. Oczywiście możemy zlecić to specjalistom, jednak ja uważam, że lepiej przyswoić wiedzę samemu. To na pewno zaprocentuje w przyszłości, a nam zaoszczędzi sporo pieniędzy.

Taką szansę dał mi właśnie kurs online, który w całości wykonałam w domu. Było to możliwe dzięki platformie Udemy. Jako, że zależało mi, aby w pierwszej kolejności podnieść widoczność mojej strony, spośród dostępnych kursów wybrałam właśnie ten dotyczący pozycjonowania.

Seo od podstaw do pozycjonowania stron www będzie odpowiedni dla każdego, nawet laika nie mającego zbytnio pojęcia „jak to ugryźć”. Po zakupie możemy na spokojnie zapoznać się z całym programem warsztatów. Prowadzony jest przez specjalistę w tej dziedzinie. Mowa tu o Arkadiuszu Włodarczyku, który przekaże Ci swoją wiedzę w prosty i dostępny sposób. Dzięki niemu dowiesz się co zrobić, aby poprawić widoczność swojej strony w sieci i w końcu zacząć na niej zarabiać.

Dodatkowym plusem jest fakt, iż po skończonym kursie zawsze jest możliwość otrzymania certyfikatu. Fajna sprawa, gdyż nie tylko doskonalimy nasze umiejętności, ale mamy potwierdzenie ich zdobycia. Zawsze jest to jeden punkt więcej do dopisania w CV.

Jeśli chodzi o sam sposób prowadzenia i odbywania się całości, to jestem na prawdę mile zaskoczona. Przede wszystkim nie muszę siedzieć i czytać formułek, jestem wolnym słuchaczem jak na wykładach. Dodatkowo mam wizualizację omawianych zagadnień – znaczne ułatwienie dla tych, którzy są wzrokowcami.

Polecam Ci kurs Udemy, jeśli tak jak ja znalazłeś już swoje miejsce w sieci. Potrzebujesz je tylko jeszcze w pewien sposób dopracować. Kurs pozycjonowania z pewnością to zadanie CI ułatwi. Co więcej ułatwiam Ci go ja – wraz z platformą Udemy mamy dla Ciebie unikalny kod, który znajdziesz pod linkiem. Wchodząc poprzez niego otrzymujesz wybrane kursy w promocyjnej cenie 34,99zł. Warto, gdyż jest mnóstwo dziedzin, z których mógłbyś podszkolić swoją wiedzę. Możesz również wpisać w koszyku kod CZARY MARTY.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News