DzieckoNews

Zszyte wspomnienia – Twojazszywka.pl

Jakiś czas temu pisałam Wam o TwojaZszywka.pl i pomysłach na wykorzystanie ulubionych ciuszków naszego maleństwa. Oczywiście takich, z których już dawno wyrosło. (post do przeczytania tutaj). Obiecałam również, że przedstawię efekty współpracy na blogu. I oto nadszedł ten dzień, kiedy możemy przedstawić efekt końcowy:-). Oto i on!

Przepiękny królik został wykonany z ubranek Julki. Najważniejszym z ciuszków była oczywiście sukieneczka użyta na chrzcie świętym. Czyż nie wygląda to wspaniale? Co tu dużo mówić, my jesteśmy zachwyceni!

Jeśli tak jak my chcecie mieć piękną pamiątkę zamiast zalegających ciuszków to już przypominamy co należy zrobić.

Po pierwsze wchodzimy na stronę Twoja Zszywka i tam wybieramy interesujący nas wzór pluszaka. Każdy z nich to dzieło sztuki więc wybór nie jest prosty. Jeśli już podjęliśmy decyzję co do wzoru, to pozostaje nam już tylko wysłać ciuszki pod wskazany adres. Od tego momentu uzbrajamy się w cierpliwość – tak wiem to czasem trudne ;-), jednak pamiętajmy, że każdy projekt jest robiony indywidualnie. Nie ma co się spieszyć:-). Ostatni etap – odbiórka pluszaka. Najprzyjemniejszy z możliwych:-) . I już ! To takie proste. Pozbywamy się zalegających ciuszków a zyskujemy przepiękną ozdobę dziecięcego pokoju.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko