DzieckoNews

Słodkie sny z Cat of The Moon

Pościel dziecięca to jedna z najważniejszych rzeczy przy kompletowaniu wyprawki, czy też przy urządzaniu pokoju dla naszej małej pociechy. Maluch powinien czuć się w niej bezpiecznie. Powinna być przytulna, mięciutka i oczywiście wykonana z jak największą starannością. W końcu to w nią będzie wtulał się nasz Skarb po zapadnięciu w głęboki sen. 
Dobrze jest też, gdy ma ciekawy design. Tego może nie doceni nasz malec z wiadomych względów – ten punkt jest dla nas matek. Czyż nie przyjemniej jest patrzeć na maluszka leżącego w kolorowej pościeli z ciekawym wzorem.
Szukając pościeli dla Julii chciałam, aby jej wzór był wyjątkowy. Powinien pasować do pokoju, który jest w kolorze bajkowego różu oraz do łóżeczka w kolorze dębu sonoma w połączeniu z białym. Przeglądałam ich chyba miliony ;-). I wszystko wydawało mi się zbyt „cukierkowe” i przesadzone a przy tym mało oryginalne. Były też odstępstwa – pościele szare, bure, bez wyrazu i koloru. Lub takie na które można byłoby wydać przysłowiowe „pół wypłaty”.
Całkiem przypadkiem trafiłam na stronę Cat of The Moon i to był strzał w dziesiątkę! W ich pracowni tworzone są m.in. pościele dla dzieci i niemowląt, kocyki oraz inne akcesoria. Inspiracją do ich produktów jest nowoczesny design, neutralna kolorystyka połączona z oryginalnymi dziecięcymi wzorami. Właśnie po to aby każda z nas mam, mogła z łatwością dopasować pościel do różnych elementów pokoju dziecięcego. Tego szukałam!
Cat of the Moon jest świadoma tego, iż dziecko podczas snu nie tylko odpoczywa ale bardzo intensywnie rozwija się i rośnie. Dlatego też poprzez wysoką jakość swoich produktów zapewnia maluchom zdrowy i spokojny sen. Jeśli więc chcemy połączyć wygodny i komfortowy sen dziecka z pięknym designem cieszącym nasze rodzicielskie oko – pościel Cat of The Moon to rozwiązanie idealne.
My zakochałyśmy się w przepięknym wzorze „Cloud&Rose”, która przenosi Julię na różowe niebo, tak aby zawsze spała z głową w chmurach ;-).
Pościel Cloud&Rose jest dwustronnie bawełniana, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku z każdej strony. Poszewka  na poduszkę zamykana jest na  bezpieczną dla niemowląt
zakładkę, natomiast poszewka na kołderkę na bezpieczny kryty zamek błyskawiczny.

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko