DzieckoNews

Zatrzymać wspomnienia zszywka.pl

Uwielbiam zachowywać wspomnienia swoje i swojej rodziny. Od dziecka również uwielbiałam zbierać pamiątki. Do tej pory mam zachowane pamiętniki ze szkolnych lat, czy maskotki z dzieciństwa. Niektóre z nich to naprawdę staruszki – mają ponad 20lat.

Teraz, gdy jest z nami Julia nadal zbieram, przechowuje, fotografuję wszystko co się da. Po to aby w każdej chwili móc powrócić do wspomnień. Nie tylko w pamięci ale także namacalnie. Patrzę na zdjęcia sprzed 15miesięcy i dziwie się jak to wszystko szybko mija. Kiedy ona tak urosła??
Oprócz, chyba miliona ;-), zdjęć zachowałam także parę jej ciuszków z okresu bycia niemowlęciem. No bo jak można się oprzeć tym małym rękawkom czy maleńkiej sukienusi. No i ten zapach bobasa – niepowtarzalny! I choćby chciało się zachować dużo więcej to nadzwyczajniej na świecie miejsca na półkach brak ;-).
Szukałam rozwiązania – co można zrobić z tymi ciuszkami pełnymi wspomnień ? Otóż z pomocą przyszła mi zszywka.pl.

Twoja zszywka to firma, która przeistacza ubranka naszych pociech m.in. w piękne maskotki, przytulanki. Oczywiście wypełnione naszymi wspomnieniami :-). Poniżej przykładowe dwa pluszaki.

 

 

Każda z maskotek jest indywidualnym projektem – i nie bójmy się tego nazwać. -„minidziełem sztuki”. Zamiast zalegających w szafkach ubranek mamy piękną maskotkę, która może ozdobić pokoik dziecięcy. Ale nie tylko – pluszaki mogą powstać również z naszych ubrań. Więc jeśli macie jakąś ukochaną sukienkę czy bluzeczkę – może taką, która nosiłyście będąc w ciąży ze swoim maluszkiem – macie okazję dać im drugie życie ;-).
Jakie ubranka wybrałam ja? Postanowiłam wybrać to co wiąże się z ważnym wydarzeniem. Wybrałam więc sukienusie z chrztu świętego Julii. Do tego dobrałam ulubioną różową koszulkę i body w kolorze granatowym. Poniżej możecie zobaczyć jak się Jula prezentowała w ciuszkach, które niedługo zostaną przemienione w piękną maskotkę ;-).

Efekty naszej współpracy już wkrótce na blogu. Nie wiem jak Wy ale my możemy się doczekać!

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko