Kupując odzież skateboardingową powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej wygodę. Osoby uprawiające ten sport, najczęściej wykorzystują przeznaczoną do treningów przestrzeń miejską. Dlatego też większość ubrań, które mają przeznaczenie na deskę, utrzymana jest w stylistce streetwearowej. Jak wybrać odpowiedni strój, tak byśmy byli z niego zadowoleni.

Idealna odzież skateboardowa – czym się kierować?

Kupująć odzież skateboardową powinniśmy stawiać przede wszystkim na jakość. Odpowiednia odzież skateboardowa to taka, która jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią odpowiedni przepływ powietrza. W czasie jazdy na deskorolce ważny jest komfort. Bluzy lub koszulki na deskę wybierajmy te wykonane z bawełny. Dzięki temu zyskamy wygodę, trwałość oraz swobodę ruchów. Nie zakładajmy ubrań, które mają w swoim składzie materiały syntetyczne, szczególna uwaga na poliester. Taka odzież nie będzie przepuszczać powietrza. Warto wtedy wybrać wiskozę, jest sztuczna, jednak zapewnia przewiew.

Wygodne ubrania na deskę

Podczas jazdy na desce potrzebujemy odzieży wygodnej, która nie będzie krepowała naszych spontanicznych ruchów. Dlatego też z chęcią zakładamy zwiewne t-shirty, luźne spodnie oraz bluzy typu oversize. Jeśli uprawiamy skateboarding przez cały rok, to powinniśmy dodatkowo zaopatrzyć się w ciepłą kurtkę, najlepiej taką, która będzie również przeciwdeszczowa. Pod spodem warto także ubrać odzież lub bieliznę termiczną.

Ubrania na deskę powinny podkreślać nasz indywidualny styl, ale jednocześnie wpisywać się w stylistykę streetwearu. Odzież powinna oddawać ducha naszej aktywności. Wybierajmy fasony, wzory, nadruki, kolory, które wpisują się w nasz gust. Nie powinniśmy przejmować się, gdy podczas jazdy doznamy drobnych urazów oraz dziur na ubraniu. To wszystko to nic przy naszej pasji.

Gdzie kupić ubrania do jazdy na deskorolce?

Ubrania do jazdy na desce najlepiej kupować w sprawdzonych sklepach z odzieżą tego typu. Wtedy mamy gwarancję jak najwyższej jakości wykonania i użycia odpowiednich materiałów przy jej tworzeniu. W sklepach internetowych można liczyć na okresowe promocje czy wyprzedaże, które mają wpływ na cenę. Jest wtedy niezwykle atrakcyjna. Szczególnie w okresach black friday.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda