Mogę śmiało stwierdzić, że jestem pasjonatką zapachów. Lubię gdy w domu jest posprzątane a w powietrzu unosi się delikatna woń moich ulubionych świec. Wtedy wiem, że zrobiłam wszystko – mam chwilę dla siebie i mogę się zrelaksować. A jakie zapachy relaksują mnie najbardziej? Te cytrusowe, które z łatwością znalazłam na notino.pl

Wosk zapachowy

Wosk zapachowy jest woskiem roślinnym lub też mineralnym. Zazwyczaj ma w sobie także dodatek aromatycznych olejków. Aby go użyć należy umieścić wosk w kominku do aromaterapii, rozpuszczony wosk uwalnia piękny zapach w pomieszczeniu. Wosk zapachowy należy do jednych z moich ulubionych, jeśli chodzi o ocieplenie atmosfery w domu.

Najbardziej skradły me serce to woski Yankee Candle, ze względu na bogactwo różnych odmian i możliwość wyboru spośród szerokiej oferty zapachów. Warto dodać, że idealnie nadają się na prezent, a Mikołajki już niedługo. Na pewno sprawią radość obdarowanej osobie, a popularne edycje świąteczne przywołają na myśl najcieplejsze wspomnienia z wspólnie obchodzonych świąt. To szczególnie ważne w tym trudnym dla wszystkich okresie, kiedy to koronawirus wciąż nie opuszcza naszych domów.

Świece zapachowe

Te świece oprócz pięknego zapachu, posiadają również niezwykłe walory estetyczne. Chodzi oczywiście o markę Woodwick. Posiada ona unikalne kompozycje zapachowe, a wyrafinowany design świec zadowoli nawet największych miłośników nowoczesności. Są na rynku już od 2006 roku i cieszą się ogromnym uznaniem. Piękny efekt świecy podkreśla drewniana pokrywka, która służy również jako podstawka.

A czy Wy palicie w domu świecie zapachowe? Macie swoje ulubione marki i zapachy?

 

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom