Dla wielu kobiet kolczyki są jednym z najważniejszych elementów, jeśli chodzi o dodatki. Trudno się dziwić – niezależnie od stroju, są zawsze dobrze widoczne i potrafią nieźle namieszać w każdej stylizacji. Dlatego tak ważne jest, jakie się wybiera. Sporym zainteresowaniem cieszą się złote kolczyki, które już dawno przestały być synonimem wyłącznie luksusu i przepychu, a stały się po prostu modnym i atrakcyjnym dodatkiem.

Złote kolczyki – wiszące czy wkręty?

To, jakie złote kolczyki wybrać, zależy głównie od dwóch rzeczy. Przede wszystkim od stroju – jego stylu i koloru oraz od fryzury. Wiszące złote kolczyki, nawet w delikatnym wydaniu, zawsze wyglądają bardziej elegancko i wystawnie. Idealnie pasują do odkrytych ramion i wysoko upiętych włosów – podkreślą smukłą, długą szyję i nadadzą szlachetności. Z kolei złote wkrętki są delikatne i idealne do noszenia na co dzień. Pasują zarówno do golfów, jak i większych dekoltów.

Jeśli zaś chodzi o fryzurę – każde kolczyki przy spiętych lub krótkich włosach są lepiej widoczne. Złote kolczyki doskonale podkreślą opaleniznę i pięknie komponują się z ciemną oprawą oka i ciemnymi włosami, z kolei kobiety o jasnej karnacji i jasnych włosach będą wyglądały jeszcze bardziej delikatnie.

Najmodniejsze złote kolczyki

Już od wielu lat modowy prym wiodą złote kolczyki celebrytki – delikatne, lekkie, w wielu atrakcyjnych motywach doskonale pasują na wiele okazji. Bardzo popularne są również złote kolczyki z kamieniami szlachetnymi, szczególnie w kolorach takich jak czerwień, zieleń i granat, które doskonale komponują się z żółtym odcieniem złota. Warto również sprawdzić kolekcję kolczyków z białego złota – duży wybór oferuje m.in. jubiler SAVICKI – które doskonale łączą szlachetność z uniwersalnością. Każda kobieta, ceniąca stylowe dodatki, powinna posiadać choć jedną parę złotych kolczyków, które będą intrygowały swoim blaskiem i elegancją, nigdy nie wyjdą z mody i – odpowiednio dobrane – świetnie pasują na wiele różnych okazji.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda