Zakupy i oszczędzanie? W teorii to absurd! Jak możemy zaoszczędzić, jeśli wydajemy? Niemożliwe? Właśnie nie do końca. To, że dokonujemy zakupów, jest faktem niezaprzeczalnym — robimy ich codziennie mnóstwo, dlatego pomyślcie, czy nie byłoby świetnym rozwiązaniem, gdyby zakupy dałby nam możliwość oszczędzania? Jak to zrobić ? Opowiem Wam wszystko dokładnie.

Jeśli chodzi o robienie zakupów, to zapewne każdy z Was robił je co najmniej raz przez Internet. W dzisiejszych czasach spokojnie można uznać to za standard, jeśli chodzi o nabywanie dóbr konsumenckich. To zdecydowanie ogromna wygoda, gdyż nie ma potrzeby, abyśmy wychodzili z domu. Taka forma zakupów pozwala nam również na ominięcie długich kolejek do kas. Wszystko to składa się na jedno — oszczędzanie naszego czasu, który, jak wiadomo, jest bezcenny. Oprócz wszystkich wymienionych wyżej plusów mamy jeden największy — zakupy przez internet dają nam możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. W jaki sposób? Otóż to wszystko możliwe jest poprzez platformy typu cashback. Dzięki nim mamy możliwość zwrotu części kwoty od zrobionych zakupów. Taką opcję oferuje nam właśnie nowycashback.pl

Cashback za zakupy – lista partnerów

Jeśli chodzi o ilość sklepów współpracujących z nowycashback.pl, to jest to dość pokaźny wachlarz. Aby skorzystać ze zwrotów, wystarczy zarejestrować się w programie, co zajmuje dosłownie minutkę i już możemy czerpać korzyści. W zakładce SKLEPY znajdziemy listę aktualnych partnerów, u których dokonując zakupów, otrzymujemy zwrot określonej kwoty. Znajdziemy tu sporo popularnych miejsc, w których na pewno niejeden z Was robił już zakupy – Sephora, Douglas, Aliexpress, Allegro czy Pyszne.pl Dodatkowo przy każdym ze sklepów, mamy informację o tym, jaki procent zwrotu możemy uzyskać. Jednak to nie wszystko ! Nowycashback.pl oferuje nam także program lojalnościowy przy regularnym zakupach za pośrednictwem serwisu.

casback za zakupy

Cashback za zakupy – jak uzyskać zwrot?

Jak uzyskać zwrot za zakupy? To bardzo proste, gdyż sposób dokonywania zakupów niewiele różni się od dotychczasowego. Spośród partnerów dostępnych na nowycashback.pl wybieramy tego, w u którego chcemy dokonać zakupów. Przechodzimy na daną stronę i dokonujemy transakcji, a po jej zakończeniu otrzymujemy informację o nowym zwrocie do zatwierdzenia. Następnie pojawi się on w polu saldo, a na koniec możemy wypłacić go bezpośrednio na konto bankowe. Nie mamy tu punktów ani innych podobnych, serwis oferuje tylko realną gotówkę.

cashback za zakupy

W październiku nowycashback.pl oferuje dodatkowe 5% od każdego zwrotu po wpisaniu kodu promocyjnego – czarymarty. To świetny sposób, aby zyskać jeszcze więcej!

Cashback za zakupy — czy warto?

Jeśli do tej pory nie korzystaliście z tego typu platform, to jest to odpowiednia chwila, aby zacząć z nich korzystać i otrzymać zwrot za dokonane zakupy. Początkowo kwoty zwrotu mogą wydawać się niewielkie, jednak robiąc zakupy regularnie, jesteśmy w stanie uzbierać całkiem pokaźną sumę, którą przeznaczymy na własne przyjemności. Dedykowana wtyczka do przeglądarki podpowie Wam, gdzie możecie otrzymać zwrot.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News