KsiążkiNews

Zabawa z bohaterami popularnych bajek

Każde dziecko ma swoje ulubione bajki. Jedne ogląda z większą chęcią, za innymi nie przepada. Dlatego też, w kontynuacji, tych bajek powstają na rynku różne czasopisma mające zachęcić dzieci do nauki poprzez formę zabawy z ich ulubionymi bohaterami. Takie zeszyty zadań oferuje wydawnictwo Media Service Zawada.
Blaze i Megamaszyny to propozycja dla małych fanów Blaze i jego przyjaciół. Na stronach tego magazynu pojawia się wiele zagadek w których uczestniczą wspomniane wyżej maszyny. Mamy tu różne formy zagadek – labirynt, odnajdowanie różnic pomiędzy zabawkami oraz mnóstwo innych zadań, które ćwiczą wyobraźnie, spostrzegawczość dzieci. Oprócz tego znajdziemy tam również mnóstwo naklejek, które należy przyklejać zgodnie z opisanymi zadaniami, lub dowolnie według wyobraźni naszego dziecka.

 

 

 

 

 

Wissper Magazyn – tutaj odnajdą się wszystkie fanki bajki o dziewczynce, która rozmawia ze zwierzętami. Wissper to mała dziewczynka, która ma magiczną umiejętność rozmawiania ze zwierzętami i przenoszenia się do ich krainy. Sama gazetka została wzbogacona o dodatek w postaci żółtej magicznej torebki z kwiatuszkiem. W środku znajdziemy również wiele zagadek zachęcających do wspólnej zabawy.

 

 

 

 

 

 

Pszczółka Maja Miodowe Igrzyska – kto nie zna Mai? Chyba nie znajdzie się nikt taki, dlatego też książeczka z jej przygodami cieszy się niezwykła popularnością. W tej części mamy oprócz opowiadań, wiele ciekawych zagadek. No i oczywiście do tego wszystkiego są dołączone również naklejki.

 

 

 

 

Stacyjkowo – to propozycja dla małych chłopców uwielbiających przygody trzech lokomotyw: wielofunkcyjnej, czerwonej lokomotywy spalinowej o imieniu Wilson, elektrycznej lokomotywy pasażerskiej, która uwielbia przygody i wyścigi – o imieniu Koko oraz spalinowej lokomotywy towarowej, która lubi zadawać pytania, a nazywa się Bruno. Oczywiście w tej książeczce również nie zabrakło zadań, łamigłówek, kolorowanek no i oczywiście naklejek.
 

 

 

 

Psi Patrol –pozycja, której u nas nie może zabraknąć, gdyż Julia uwielbia zwierzęta, w szczególności psy. Dołącz do Psiego Patrolu w Zatoce Przygód rozwiązując łamigłówki zawarte w tej książeczce. Naucz się jak rozwiązywać problemy razem z Chasem, Marshallem, Rocky’m, Zumą, Rubble i Sky’em.

 

 

 

A jakie bajki lubią Wasze pociechy ?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Książki