NewsUroda

Testowanie z Ofeminin – L’oreal Skin Perfection

Kolejne wyzwanie dla mojej skóry – tym razem testowi podda się ta na twarzy :). Do testu zgłosiłam się za pośrednictwem portalu Ofeminin , polegało to na wypełnieniu krótkiej ankiety plus odpowiedź na pytanie dotyczące skóry a dokładniej co rozumiemy przez skórę idealną, taka w której dobrze się czujemy (nie pamiętam treści pytania jednak tematykę chyba zachowałam 😉 ).

Jakiś czas temu przyszedł do mnie email z wiadomością, iż zostałam zakwalifikowana do testów (wybranych zostało 300 osób) i mam czekać na paczkę. Czekałam z niecierpliwością i się dziś doczekałam. Myślałam, że do testowania dostanę sam krem, jednak ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu otrzymałam również serum. Pierwszy rzut oka na zawartość – super opakowanie w przyjemnym malinowym kolorze. Idealna dla kobiet. Skład zestawu jak już wspomniałam powyżej to :
– L’Oreal Skin Perfection Skoncentrowane serum udoskonalające, które wg producenta: optymalnie nawilża, widocznie redukuje zaczerwienienia, wygładza, nadaje jedwabistą miękkość. Jest przeznaczone dla grupy wiekowej kobiet 25+ czyli wpasował się idealnie w mój wiek. Konsystencja: Świeży, jedwabisty fluid.
– L’Oreal Skin Perfection Krem udoskonalający posiadający takie same właściwości jak serum. Konsystencja: Aksamitny krem.

 Krem należy stosować codziennie na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Dla optymalnej skuteczności zaleca się stosowanie razem z serum (które dostałam 🙂 ). Serum stosujemy rano i wieczorem po kilka kropli na czoło , policzki, szyję i dekolt. Właśnie się zaczynam zastanawiać czy krem też jest na rano i wieczór czy tylko raz dziennie bo nie określił tego producent. Czyli mamy mały minusik za brak informacji czy to krem na dzień , na noc czy może 2 w 1.
Taka mała ciekawostka – „twarzą” kampanii z kremami jest aktorka Blake Lively. Ciekawe czy po testach odkryję jej sekret i moja skóra będzie równie doskonała ;).
Zapraszam Was – relacja już niedługo.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News