LifestyleNews

Squla – nauka poprzez zabawę

Będąc rodzicem, szukamy dla naszych dzieci różnej formy rozrywki, stawiając przy tym przede wszystkim na ich rozwój, a także edukację. Dlatego też, gdy natrafiłam na platformę Squla , wydała mi się ona niezwykle interesująca, tym bardziej, że jej założeniem jest wspieranie nauki poprzez zabawę.
Czyż może być lepsze połączenie? Oczywiście, że nie. Squla doskonale wykorzystuje pociąg i fascynację elektroniką już u najmłodszych dzieci. Jeśli myślicie, że Wasze dzieci są jeszcze na to za małe i ich to nie dotyczy, jesteście w błędzie. Żyjemy w czasach, w których dzieci są wręcz atakowane nowoczesnymi technologiami i wiele z nich, zdecydowanie chętniej uczy się z urządzeń elektronicznych, niż ze standardowych książek.
https://df6ygc0muesl9.cloudfront.net/wp-content/uploads/2017/08/homepage1.jpg
Platforma Squla przychodzi z pomocą, gdyż znajduje się na niej prawie 50 000 zadań ze wszystkich przedmiotów dla uczniów klas 1 – 6, a także duża baza quizów, gier i filmów edukacyjnych skierowanych do przedszkolaków.
Zadanie Squla jest proste. Przede wszystkim uczyć nasze pociechy poprzez zabawę, wykorzystując przy tym ekran komputera, telefonu lub tabletu. Wszystkie gry i zadania, znajdujące się na platformie cechuje duże podłoże edukacyjne. Oczywiście przygotowano jej również zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej i cały czas są na bieżąco aktualizowane. Nie wiem nawet czy nie lepiej niż z podręcznikami, gdyż tutaj mamy cały czas bieżącą wiedzę.
Na platformie każdy znajdzie coś dla siebie. Na najmłodszych czekają zadania z poziomu przedszkolaka. Mogą oni układać puzzle, odpowiadać na pytania – nie muszą nawet umieć czytać, gdyż zadania są czytane przez lektora z możliwością ich powtórzenia.
Czy jest bezpieczna? Tak, jest wolna od reklam, przygotowana przez grupę pedagogów i edukatorów. Oprócz tego, my rodzice, mamy ciągłą kontrolę nad postępami naszego dziecka. Squla oferuje konto rodzicielskie, dzięki któremu możemy nagradzać dzieci pochwałami, oraz sprawdzać raporty z tygodniowymi postępami dziecka. Jest to idealne połączenie przyswajania wiedzy poprzez zabawę, to gwarancja rozwoju i braku nudy.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle