LifestyleNews

Mój dzień, moja kawa… ;-)

No właśnie ta kawa! Niby takie proste – zrobić, wypić jeszcze ciepłą – ot cała filozofia! No właśnie ale jak?! Matka i ciepła kawa? – przecież to przeciwieństwo 😀 Na pewno wszystkie mamy mniejszych dzieci wiedzą o czym piszę. Odkąd zostałam mamą  prawie zapomniałam jak smakuje ten ciepły napój. Niektórzy pewnie stwierdzą, że skoro zawsze pije zimną to przecież taką muszę lubić! Matka Polka nie ma wyboru – matka lubi to co musi..?
Otóż nie! Wcale tak być nie musi 🙂 a to dzięki gadżetowi jakim jest Termo kubek.  Niby proste prawda, a jakoś do tej pory nie wpadłam na to aby go sobie sprawić. Jednak błąd naprawiony – od paru dni jest już ze mną a ja i ciepła kawa odnowiłyśmy przyjaźń… 🙂 <poczekajcie bo biorę łyk :-D>.
Jako, że lubię prostotę w połączeniu z nowoczesnym designem wybrałam sobie kubek ceramiczny Cerio o pojemności 450ml. Z wyglądu przypomina zwykły ceramiczny kubek, jednak jego tajemnica tkwi wewnątrz – to nic innego, jak wkład termiczny wykonany ze stali nierdzewnej.

 

 

To co wyróżnia go spośród innych kubków termicznych to fakt, że pomiędzy ścianki wtoczona jest pianka zwiększająca jego właściwości termiczne – gwarantuje ona dłuższe utrzymywanie temperatury niż zwykłe kubki.
Model Cerio posiada nakładaną przykrywkę z dziurką do picia, zabezpieczającą przed przypadkowym rozlaniem zawartości.

 

 

 

 

Podstawa kubka wykonana jest ze stali nierdzewnej. Dodatkowym, fajnym elementem jest gumowa podkładka – wycisza ona dźwięk odstawiania kubka na biurko, dzięki czemu nie obudzimy śpiącego obok dziecka i spokojnie dopijemy naszą ciepłą! kawę :).

 

 

Solidna duża rączka sprawia, że kubek znakomicie trzyma się w dłoni. Nie ma ryzyka wyślizgnięcia się. Biały kolor błyszczącej ceramiki jest ładnym elementem dekoracyjnym.

 

 

Oczywiście oprócz naszej ulubionej ciepłej kawy możemy go także używać do zimnych
napojów orzeźwiających z lodem – polecam również picie w nim smoothies. Na przykład z mango i pomarańczy 😉

1 Mango umyć, obrać, obkroić miąższ od pestki, zmiksować w blenderze razem z 1 szklanką soku pomarańczowego i 1/3 szklanki mleka kokosowego.

 Kubeczek Cerio, ale także wiele wiele innych, dostępny jest na stronie Termo kubki.
Dla osób głodnych wiedzy załączam wykres testów
termicznych na utrzymywanie stałej temperatury.
test termiczny ciepło
źródło: http://www.termokubki.com.pl/cerio

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle