LifestyleNews

Prezent niebanalny – eprezenty

Twój mąż, brat, wujek, tata czy dziadek ma niedługo swoje święto a Ty ciągle szukasz prezentu idealnego? Witaj w klubie! Też do niedawna miałam ten problem. Zbliżały się urodziny męża (taty Julii) a ja wciąż szukałam dla niego czegoś niebanalnego a zarazem przydatnego.
Szukając prezentu idealnego trafiłam na stronę eprezenty.pl, gdzie możemy znaleźć personalizowane pomysły na wyjątkowe upominki na każdą okazję. Przeglądając ich ofertę, nagle mnie olśniło. Mąż tyle razy wspominał o tym, że chciałby mieć noż. Nie taki zwykły ale myśliwski! Z nadzieją wpisałam słowo klucz w wyszukiwarce i tak trafiłam na nóż myśliwski ze stali damasceńskiej, dodatkowo z opcją indywidualnego graweru. Idealnie!
Opis tym bardziej zachęcał do zamówienia – ostrza ze stali damasceńskiej, dzięki swojej znakomitej ostrości i wytrzymałości, były niezastąpione na polu bitwy. Od zawsze był niezwykle pożądane przez europejskich i bliskowschodnich wojowników. Tak też, mój osobisty wojownik otrzymał wymarzony prezent ;-).
Przesyłka przyszła błyskawicznie, natomiast nóż jest świetny. Wykonany ze starannością. Idealnie trzyma się w dłoni. Jest bardzo ostry, dlatego uważajmy i trzymajmy go z dala od dzieci. Świetnie nadaje się na wędrówki po lesie – myślę, że obroni nas przed każdą zwierzyną :-P.
Na rękojeści noża został umieszczony indywidualny grawer wybrany przeze mnie – dedykacja dla taty od córki Julki. Grawer wykonano techniką laserową, więc mam pewność, że nie zmaże się podczas użytkowania.

 

 

 

Ostrze jest twarde ale elastyczne, dodatkowo ozdobione niepowtarzalnym wzorem. Prezentuje się bardzo elegancko. Tata jest zadowolony.

Do kompletu z nożem jest dołączona skórzana pochwa z ozdobnym wzorem. Całość prezentuje się świetnie. Pochwa posiada uchwyt dzięki, któremu możemy z łątwością przymocować ją do paska. I mieć nóż pod ręką, w pełnej gotowości.

 

 

 

 

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle