LifestyleNews

A Ty jaki prezent sprawisz mamie ? Fotoksiązka printu

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku – jeśli nie najpiękniejszy… To czas kiedy wszystko budzi się do życia i na nowo rozkwita. Maj to fioletowe bzy, kolorowe tulipany. To, dla mnie, także miesiąc ważnych dat. Jest ich kilka… a wśród nich ta jedna, najważniejsza data – 26 maja. Oczywiście, jest to dzień matki.
Mama, jedna z najważniejszych osób w życiu. To ktoś, kto jest przy nas bez względu na wszystko i pomimo wszystkiego. Ktoś kto kocha bezgranicznie. Jak? Ja już wiem, gdyż sama jestem mamą. I teraz tym bardziej, znając już to uczucie, wiem ile serca ma dla dziecka matka. I właśnie dlatego w Dzień Matki chciałabym Jej za to wszystko podziękować.
Podziękowania te miały być niebanalne. Inne, ale też trochę sentymentalne. Mój wybór padł na fotoksiążke z Printu. Dlaczego? Otóż, zdjęcia to najlepsze wyjście na zachowanie wszystkich wspólnych chwil w pamięci, gdyż jak wiadomo z pamięcią bywa różnie… :).

 

 

Oczywiście, możemy również wywołać fotografie i wsadzić je do albumu, jednak nie będą one miały tyle uroku co nasza fotoksiążka. Podczas jej projektowania, wkładamy więcej wysiłku, możemy ją dowolnie spersonalizować. Dodać dedykację, czy ulubiony fragment wiersza lub piosenki. Zaprojektować swoje strony i okładkę lub wybrać szablony z gotowych projektów. Całość odbywa się w przeglądarce, bez potrzeby instalowania dodatkowych programów na naszym komputerze. Można by rzec – prościzna!

 

Jeśli chodzi o format to do wyboru mamy cztery – małą (19×13), kwadratową (20×20), poziomą(25×20) i kwadratową dużą (30×30). Ja wybrałam format fotoksiązki poziom o wielkości 25×20 o twardej oprawie.

 

Jakość wydruku zdjęć bardzo mnie zadowoliła. Odwzorowanie kolorów również jest na wysokim poziomie. Myślę, że mama będzie oglądała ją ze wzruszeniem w oczach. Sama wzruszam się na samą myśl o tym…

 

Fotksiążka Printu to doskonały sposób nie tylko na prezent na Dzień Matki. To również idealna alternatywa dla zwykłych albumów. Dlatego też drugą fotoksiążkę zamówiłam dla siebie – bez okazji ;).

Kochani to jeszcze nie koniec! Jeśli chcielibyście i Wy sprawić taki prezent Mamie, mam dla Was coś specjalnego! Kod zniżkowy – 47% na dowolną fotoksiążkę w sklepie Printu.

Kod do pobrania pod linkiem printu.pl/lp/czarymarty

 

Takie piękne zdjęcia na pewno wykona dobry fotograf Włocławek.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle