DzieckoNews

Pasja tworzenia z DPCraft

 

Za oknem ciągle leje, pogoda nas nie rozpieszcza i niestety większość czasu spędzamy w domu. Wiadomo, jak deszcz to i nuda – jednak nie u nas! 🙂 Razem z Julką zawsze staramy się coś wymyślić i uatrakcyjnić nasz wspólny czas. Tym razem padło na zabawy kreatywne – postanowiłyśmy stworzyć nasze własne maskotki. Jak to zrobiłyśmy ? Z zestawem kreatywnym z filcu od dpCraft było to dziecinnie proste.
To co miałyśmy do wyboru to miś oraz ptaszek. Na początek wybrałyśmy misia, bo jak wiadomo dzieci lubią misie ;-).

 

Co znalazło się w zestawie ? Zestaw miś zawiera kształty z filcu, igłę (warto podkreślić, że jest plastikowa i bezpieczna), nici, plastikowe oczka i wypełnienie.
Oczywiście oprócz tego mamy dokładną instrukcję jak go wykonać. Czyli co ze sobą zszyć i gdzie dokleić ;). Skoro już wszystko było wiadomo to wzięłyśmy się do pracy. Oczywiście większość robiłam ja, jednak starałam się włączać Julkę w każdy etap „prac”, także frajdę miałyśmy obie. Poniżej możecie zobaczyć etapy powstawania naszego filcowego misia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz filcowy, słodki miś od razu przypadł Julce do gustu. Nie jest to wielka maskotka, dlatego idealnie mieści się w dłoni dziecka. Może być też fajną ozdobą pokoju. Robi się go bardzo szybko, a dzięki instrukcji wszystko jest niezwykle proste, można rzec, dziecinnie proste.

 

 

Po misiu zabrałyśmy się za robienie zawieszki z filcu w kształcie ptaszka. Zestaw zawierał kształty z filcu, bezpieczną igłę, nici, satynową wstążkę, wypełnienie oraz klej. Oczywiście do wszystkiego dołączono instrukcję – podzieloną na 4 etapy.

 

Skoro wszystko już było wiadome, zabrałyśmy się do pracy! Oczywiście robiłyśmy etapami zgodnie z instrukcją. Całość możecie zobaczyć poniżej :).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ptaszek prezentuje się świetnie, zawieszka to fajne urozmaicenie. Julka potraktowała to jako torebkę i nosiła na ręku ;-D. Takie mini pluszaki to świetna rozrywka no i fajna, oryginalna zabawka. Mam nadzieję, że to nie koniec naszej wspólnej przygody 🙂 .

 

 

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko